HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Siyaha dair ne varsa!

Danca; iç dekorasyonda yoğun kullanımı cesaret isteyen siyah ve tonlarını yaşam alanlarına taşıyan şık tasarımlara imza attı. Asalet, yalınlık, modern ve duru bir görsellik gibi ortak noktalara sahip çalışmalar; günümüz insanının evinde yaratmayı sevdiği farklılığın ve bu yolla elde edilen farkındalığın altını çiziyor. Markanın değişik modelleri içinden seçtiğimiz birkaç örneği sayfalarımıza taşıdık.

Jumbo

Geleneksel el işini yaratıcı ve endüstriyel know-how ile birleştiren Danca’nın pofuduk Jumbo’su visco süngerden üretiliyor. Kaz tüyü içeren dancafill karışımlı sırt minderleri ile de huzur ve rahatlık sunuyor. Tasarımın kolayca giydirilip çıkartılabilen kılıfı, kullanım ve temizlik konularında da etkin bir çözüm sunuyor.

Jumbo-leder

Felice

Teun Van Zanten, Michelle Moore, Mat Linders, Hugo De Ruiter, Robert Nimwegen, Thomas Althaus gibi farklı ülkelerden deneyimli tasarımcılarla çalışan Danca’nın Felice serisi, modern yaşam içinde işlevsel, pratik ve rahat bir oturma alanı arayanlara sesleniyor. Sade formu ile öne çıkan model, şık bir çalışma olarak da koleksiyonda önemli bir yer tutuyor. Estetiği, kaliteyi ve yeniliği biraraya getiren Felice; kanepe, tek kol ve şezlong modülleri ile mütevazi bir köşe modeli sunuyor.

felice-2

Madeira

Seçkin ve zarif formu ile evlerinde sade ve yalın bir lüks kavramı yaşamak isteyenler için tasarlanan Madeira, duru formu ve incelikli çizgileriyle her ortama uyum sağlıyor. Salonda huzuru ve rahatı garanti etmek için geliştirilen tasarım; modern yaşamın pratik, rahat kullanımlı, sade ve şık bir örneği konumunda.

Madeira

Modulex

Danca’nın Modulex yaşam ünitesi, sonsuz kombinasyon kolaylığı sağlayan formu ile dikkat çekiyor. Türetme, çoğaltma ve uzatmalara uygun Modulex, adını “module” ve “extension” kelimelerinin birleşiminden alıyor. Kullanıcıların 36 parçayı değişik formlarda kombinleyerek, yaşam alanlarına uygun sınırsız oturma grupları tasarlayabileceği ürün; kanepe, koltuk, puf ve şezlongdan oluşuyor. Bu yaratıcı ürünün “alçak kol – alçak sırt”, “yüksek kol – yüksek sırt” ve “alçak kol – yüksek sırt” olmak üzere 6 ana ürün seçeneği bulunuyor. Parlak metal ayakları bulunan standart Modulex ürünlerini ise ahşap ayaklarla renklendirmek mümkün.

+oto+modulex-danca+