HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Siyah ve beyazın asaleti

Siyah ve beyaz klasik bir renk kontrastı. Zamansız ve saf zıtlığın en zarif yansıması. Banyolarda da bu benzersiz kontrastın yaşattığı sakinlik sıkça kullanılıyor. Beyaz seramiklerle siyah mobilyaların oluşturduğu ideal kombinasyonda bir banyo hayal edenler için bir seçenek de Duravit’ten geldi.

+Vero_02

Philippe Starck tasarımı mobilya serisi ile Duravit, beyazın kontrastı ile siyahın saf estetiğini biraraya getiriyor. Parlak siyah lake yüzeyler ile lavabo dolabı Starck 1 lavabolar veya Starck 2 çanak lavabolar ile tamamlayıcı bir zıtlık oluşturuyor. Siyah temel Starck 2 serisinin organik formlarını göz alıcı bir şekilde ortaya koyuyor. Starck mobilya serisinin ayırt edici bir detayı alüminyum kenar detayları monokrom renk paletini mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Starck-2_1

PuraVida banyo serisinin stil sahibi siyah detayları, banyonun beyaz vitrifiyeleri ile benzersiz ve yüksek kaliteli bir görünüm sunuyor. PuraVida ile tamamen zarif formlar ve şıklık üzerine bir macera oluşturuluyor. Yuvarlatılmış hatları ile tutma bölümü tamamlayıcı bir dalga yaratıyor. Çekmece tutamaklarının renkli zemini, parlak siyah yüzey kaplamasına zarif bir gönderme yapıyor.

PuraVida_01

Siyah renkli vitrifiyeler ise banyoda kişiselliği yansıtmak için ideal. Vero, Duravit’in tek siyah renkli vitrifiye serisi olma özelliğine sahip. Düz, yalın ve zamansız çizgileri ile siyah beyaz kontrastının iddialı bir tamamlayıcısı konumunda…

Vero_03