HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sınırsız kombinasyonlara HAZIR MISINIZ?

Duravit

Duravit’in X-Large mobilya serisi, mimari ve sadeleştirilmiş tasarımı sayesinde görsel açıdan sakinleştirici bir dizayn olarak karşımıza çıkıyor. Sieger Design, Duravit’in en çok çeşidi olan banyo serisini tekrar yorumlamada ince çizgiler ve şık hatlardan yararlanmış. Modern ve son derece çok yönlü olan X-Large, yeni tarzı ile günümüzün mimari ve teknik ruhuyla her zamankinden daha fazla uyum içinde.

X-Large_03

Duravit X-Large’ın yeni yorumunda, mobilyaların ön kenarındaki hafif ve ince hatlar önemli tasarım özellikleri olarak belirginleşiyor. Bu küçük ama ince kenar detayı, mobilyaya bir gölge boşluğu vererek, neredeyse yüzer gibi bir etki oluşturuyor. Genişlikleri 80 ila 200 cm arasında değişen konsollar, geniş mekanların uzun kenarlarını en uygun biçimde öne çıkarıyor.

Seride yer alan mobilyalarda daha fazla çeşit sunuluyor. Etajerli lavaboların genişlikleri 40 ila 120 cm arasında değişiyor. Bir kapak, çekmeli bölme ya da iki çekmece içeren tercihler yapılabiliyor. Uzun dolapların genişliği 30 cm’den başlıyor.

X-Large_01

Ayrıca, kumaş kaplamalı hareketli dolap ünitesinde de diğer eşyalar saklanabiliyor ve her yaştan insan, bu ünitenin üzerine rahatça oturabiliyor.

Boyadan kaplamaya ve gerçek ahşaba kadar uzanan sekiz farklı renk seçeneği ile beğeniye sunulan X-Large; fırçalanmış, gerçek ahşap meşe cilası ve doğal ceviz kaplama gibi özellikle doğal his veren renk seçeneklerini de içeriyor. Mat beyaz seçeneği de yine Duravit tarafından eklenen yeni tercihler arasında…