HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Silverline Pure Plus’a 4 ödül birden…

Silverline’ın iddialı, bir o kadar da sade, minimalist duruşu ve yüksek konfor sunan fonksiyonlarıyla öne çıkan modeli Pure Plus; uluslararası ödül organizasyonu Plus X Award’tan 4 ayrı kategoride 4 ayrı ödülle ayrıldı. Ürün; yüksek kalite, tasarım, kullanım kolaylığı ve fonksiyonellik kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Pure Plus’ ın güçlü teknolojisi, ergonomik ve sade tasarım dili, mutfak deneyimini bir adım öteye taşıyor ve modern mutfak tasarımını geliştiriyor. İkonik forma sahip model, güçlü fonksiyonlarını estetik dokunuşlarla tamamlıyor. Geliştirilmiş led ışıkları sayesinde güçlü bir aydınlatma görevi de görüyor. Ada mutfaklar için tasarlanan davlumbaz, antrasit mavi, mat siyah ve inci beyazı renk çeşitliliğiyle farklı dekorasyon stillerini tamamlıyor.

Pure Plus’ın kontrol paneli, üst açılı ön cam sayesinde pişirme buharından etkilenmiyor. Kontrol paneli dışında uzaktan da kumanda edilebilen ürünün alüminyum ve karbon filtrelerinin değiştirilmesi ve yerleştirilmesi oldukça kolay. Bulaşık makinesinde yıkanabilen ön filtreye alt gövdeden kolayca erişilebiliyor. Davlumbazın yüksekliği kullanıcının ihtiyacına yönelik ayarlanabiliyor.

Silverline Pure Plus’a 4 ödül birden…