HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Şık ve ferah bir atmosfer yaratmak

Zengin ürün seçenekleri ile kullanışlı ve estetik çözümler sunan Kale, doğadan mutfaklara taşıdığı zarif dokunuşlarla rahat ve keyifli bir atmosfer oluşturuyor. Markanın geniş ürün gamına yeni katılan Edera da bu yaklaşımın izlerini mekana taşıyan çalışmalar arasında.

Özel üretim teknolojileri kullanılarak, farklı stillerin biraraya getirilmesiyle ortaya çıkarılan Edera koleksiyonu, mutfaklarda sade, şık ve kullanışlı çözümler sunuyor. Özenli ve titiz tasarımın bir sembolü olan seride, doğadaki sarmaşıklar estetik çizgilerle yaşam alanlarına taşınıyor. Desenli siyah parlak lake ve düz beyaz parlak lake kapaklarıyla keyif veren bir ahenk yaratan koleksiyon, şık kulpları ve düz beyaz akrilik tezgahı ile de modern bir mutfak alanından beklenen görselliği somutlaştırıyor.

Gizli aydınlatma kurgusu ile kullanım alanını doğrudan işlevselleştiren tasarım, ergonomik ve çözüm odaklı üniteleri ile dikkat çekiyor. Ada formunda yer alan açık raf sistemi sayesinde hem görsel hem de fonksiyonel bir ayrıcalık elde ediliyor. Bu alanda aksesuar ve objelerden bardaklara ve farklı eşyalara dek geniş bir sunum ve yerleşim elde etmek mümkün.