HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Şık ve eğlenceli mutfak ürünleri

İnsan formlu açacak, candia.com.tr
İnsan formlu açacak, candia.com.tr

İrili ufaklı birçok objenin, yine birçok farklı işi yapmak için biraraya geldiği mutfaklar; eğlenceli, rengarenk ve tasarım kokan bir havaya bürünüyor.
Hem zevkli hem işlevsel hem de ayrıcalıklı bir mekan yaratmak için küçük dokunuşların da çok etkili olduğu mutfaklarda günümüz trend ürünlerinden bazılarına göz atmak ister misiniz?

NEW-ENGLAND-BAHARATLIK

98,90

Seramik-Bicak-GokkusaRengarenk Cerablade bıçaklar

Bakteri barındırmayan, metal içermeyen, meyve ve sebzelerin vitamin değerlerini koruyan özellikleriyle hijyenik ve sağlıklı yemekler hazırlanmasını sağlayan Cerablade seramik bıçaklar, gökkuşağı serisiyle göz kamaştırıyor. %100 seramikten oluşan bıçaklar bileme gerektirmiyor ve metal içermiyor.

Porselen sahan, DORE
Porselen sahan, DORE

Emsan’ın küçük kahramanları
Emsan; Demre serisiyle mutfaktaki kurtarıcılardan biri haline geliyor. Farklı boyutlardaki saklama kabı, 6 parça Kombi sahan saklama seti ve çelik süzgeçten oluşan Demre serisi; birçok mutfak işini pratik bir şekilde yapmaya olanak veriyor.

Pecete-Gul-Bahcesi2

Sofralar gül açıyor
Papia, yeni Decor Peçete serisi ile sofralara renk katıyor. Serinin en özel tasarımlarından Gül Bahçesi, doğadan ilham alınarak tasarlanmış renkli gül desenleri içeriyor. Çiçek desenlerinden vazgeçemeyenler için özel olarak üretilen tasarım, Yaz’ın sıcaklığını sofralarda da hissettiriyor.

Floransa-PLATITÖN-C¦ğKB

Sofralarda Hisar şıklığı
Hisar, porselen yemek takımlarıyla da beğeni topluyor. Marka; zarif ve çağdaş tasarım ürünü modellerini avantajlı fiyat aralıklarında ve indirimlerle de tüketicisine ulaştırıyor. 85 parça Bone Chine yemek takımları ve 89 parça çatal-kaşık-bıçak takımından oluşan 174 parçalık setler; avantajlı olarak satışa sunulan ürünler arasında.