HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Şık ve ayrıcalıklı ıslak mekan çözümleri

Dünyanın köklü ve tanınmış markalarından Villeroy & Boch; doğal, işlevsel ve birbirinden şık tasarımları ile banyolarda asalet ve zarafet rüzgarları estiriyor. Markanın geniş ürün sunumu içinden seçtiğimiz My Earth zemin serisi Futurion duş teknelerini sayfalarımıza taşıdık.

+MY_EARTH

Doğallık ile şekillenen bir seri: My Earth
Doğal taş ve rölyefin doku zenginliğinden ilham alınarak tasarlanan Vilbostone porselen duvar ve zemin konsepti My Earth; SPA ve havuz gibi ıslak zeminler için şık bir alternatif sunuyor. Açık bej, bej, antrasit ve gri olmak üzere 4 farklı renk alternatifine sahip seri, R11/B kaymazlık özelliği ile de ıslak zeminler için ideal yapıda. Uygulandığı alana sıradışı bir görsellik katan seri; günümüz modern yaşam alanlarında lüks ve asalet kavramlarını çağın değer yargıları ile bütünleştirerek yansıtıyor. Ev kullanımı için de uygun olan seri, doğallığı yalın ve açık bir ifade ile yaşadığı mekana taşımak isteyenler için özgün yorumlar geliştirme şansı veriyor.

VB_SquaroFuturion

Minimalizm eşliğinde yenilenme: Futurion Flat duş tekneleri
Villeroy&Boch’un yaşantımıza kattığı Quaryl, en iyi kalitede akrilik ve kuartz tozu birleşiminden oluşan son teknoloji ürünü bir materyal… Bu iki bileşenin kattığı özellikler sonucunda, son derece kolay temizlenebilen ve parlak yüzeyine rağmen yüksek kaymazlık özelliği gösteren Futurion Flat duş tekneleri, rahat ve güvenli yıkanma alanları vaat ediyor.

VB_SquaroFuturion2

Tasarımlar modern ve şık dizaynlarının yanı sıra, yeni veya yenilenen konutlarda zemin uyumlu gider sisteminin getirdiği önemli teknik avantajlarla da göze çarpıyor. İster sıfır zemin, ister zemin üstü olarak rahat bir uygulama imkânı sunuyor.