HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Şiir gibi bir genç kız odası

Çilek; yeni serisi Elegant’ta İngiliz tarzı ve el boyaması efektli desenleri ile genç kızların odalarına farklı bir hava getiriyor. Modelin klasik tasarımı ile elde edilen şiirsel atmosfer, duygusallığın, narinliğin, zarafetin ve naifliğin tanımını yapıyor.

cocuk-odası

sifoniyerİngiliz tarzının hakim olduğu Elegant, hayal pembe ile huş renginin saflığında, el boyaması efektli gül desenleriyle de zenginleştirilerek kız çocuklarının odalarını süslüyor. Model, klasik tarzı ve modası hiç geçmeyecek çizgileri ile de duru bir sadelik sunuyor.

Daha şık ve romantik ortamları seven anne ve kızları İngiliz tarzı genç odasıyla buluşturan Çilek, bu modeli ile çocukların odalarına asil bir hava katarken, fonksiyonelliği ile de genç kızların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Modelin farklı kombin seçenekleri ve azami kullanım alanı sunması, seriye özel olarak hayata geçirilen sağ ve sol kurulum gibi seçenekleriyle de kullanıcısına odasını dilediği şekilde kişiselleştirme imkanı sunuyor. Yatak örtüsü, puf ve sandalye gibi aksesuarlarla tamamlanan Elegant serisi, uluslararası kalite ve güvenlik kriterleri ile maksimum koruma sağlıyor.

puf