HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sıcak, samimi, rahat mekanlar

NG Kütahya Seramik, evinin atmosferini samimi bir havayla hareketlendirmek isteyenler için Fosil ve Titanik serilerini sunuyor. Sadeliği şıklıkla tamamlayan seriler, uygulandıkları alanlarda modern etkiler bırakıyor. Duru ve yalın formlarına karşın oldukça etkileyici bir görsellik sunmayı da başaran tasarımlar, çağdaş yaklaşımları ile bugünü ve zamansızlıkları ile de yarını kucaklayan bir anlayışla hayata geçirilmiş.

NGKutahyaSeramik_FOSIL

NG Kütahya Seramik’in karoda farklılık yaratan iki serisi olan Fosil ve Titanik, mükemmel yüzey şekilleri ve elegan duruşlarıyla özel ve sıradışı bir atmosfer yakalamak isteyenlere sesleniyor.

Bone ve toprak renklerinde sunulan Fosil, hem mat hem de polish yüzeye sahip. Model, sırlı porselen karo özelliği ve 100×50 ebatıyla iç ve dış mekanlara doğallık katıyor.

NGKutahyaSeramik_titanik

Titanik ise parlak yüzey şekliyle göz alıcı bir seramik karo deneyimi yaşatıyor. Bora ve buz renkleri bulunan model, rölyefli yüzeye sahip ve 60×60 ebatları ile mekanlarda keyifli bir uygulama süreci yaşanmasına olanak veriyor.