HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sezonun renkleri ile İstikbal yaklaşımı

İç dekorasyonun iddialı markalarından İstikbal, yeni sezon için hazırladığı modellerini ardı ardına tanıtmaya başladı. Bu modellerden biri olan Alvin, salondan yatak odasına dek uygulanabilen geniş modül çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Yemek odası ve yatak odası uygulamalarında 2013 yılının moda renklerini kullanan marka, yükselen trendlere kendi bakış açısını yansıtmayı başarıyor. Modelde işlevsellik ve ergonomi kavramları, mekanın ferah ve modern atmosferi içinde ön plana çıkarılabiliyor.

ALVIN-YATAK-OD-TK_03

İstikbal’in Alvin ürün grubunda cappucino ve kahve renk kombinasyonunun etkileyici bir hakimiyeti söz konusu. Hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile kullanıcısına hitap eden modern bir tasarıma sahip olan grupta kahverengi ve cappucino renkleri içerisindeki soft ceviz yüzey sayesinde, ürün sıcak ve doğal bir görünüm kazanmış.

ALVIN-YEMEK-ODASI_01

Alvin’de farklı aydınlatma şekline sahip, beyaz LED aydınlatmalar kullanılarak görsel zenginlik artırılmış. Yemek odasının büfe çekmecelerinde kullanılan tabaklık ve kaşıklık da öne çıkan farklılıklar arasında. Yatak odasında karyolanın güçlü duruşu mekanın merkezini doğrudan belirliyor. Gardıropta kullanılan aynalı kapaklarla ferahlık duygusu artırılmış. Depolama alanının geniş tutulması için çok amaçlı ve çekmeceli modüllerde uygulanan artış da dikkat çekiyor.