HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Her şey keyifli bir yaşam alanı için

Sektöründe 50 yıllık bir geçmişe sahip Casa Mobilya, kuruluşundan bu yana kalite kavramının vazgeçilmez bir olgu olduğuna inanan, yenilikçi ve özgür bakış açısı ile dünyadaki gelişmeleri takip ederek, araştırmacı bir ekiple kendini yenileyen ve geliştiren bir marka olmayı sürdürüyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı bölgesinde 35.000 metrekarelik  modern tesislerinde kendi üretimini yapmakta olan Casa’nın marka kimliğinin sağlam temellerini yarım asırlık bir bilgi ve tecrübe  oluşturuyor. Güçlü tasarım ekibine, Ar-Ge çalışmalarına, ürün kalitesine, satış sonrası hizmetlere ve müşteri memnuniyetine verilen önem; markanın her geçen gün daha yüksek hedeflere doğru yol alma ilkesine hizmet ediyor.

Casa_stilllife_017

Casa; koltuk ve mobilya üretiminin yanı sıra bazı ürün grupları ve tamamlayıcı aksesuarlar alanında da Avrupa’nın birçok önemli  mobilya firması ile işbirliğini yürütüyor. Birçok ülkeye  ihracat yapan firmanın New York, Moskova, Bakü, Kahire, Tiflis, Doha, Lefkoşa  ve Krasnodar’da mağazaları bulunuyor. Türkiye genelinde de 14 mağaza ile tüketicisine seslenen Casa; günümüzün çizgisi, gelecek önsezisi ve felsefesiyle üretim üzerine yoğunlaşıyor. Konfor ve teknolojisiyle sıradanlıktan uzak, trendleri gelecekteki yaşam biçimlerine uyarlayan farklı bir estetik tarz sunmayı hedefliyor.

Casa_stilllife_003