HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Seramiğin tasarımla anlatılan öyküleri

Bien Seramik; banyoda kurguladığı farklı yaşamları anlatan tasarım öyküleri ile beğeni toplamaya devam ediyor. Markanın 2013 sezonuna yönelik hazırladığı geniş koleksiyonunda değişik öyküleri konu alan birçok tasarım yer alıyor. Bunlar arasında Saba, Panjur, Toros, Nile, Cemento gibi modeller ilk göze çarpanlar arasında.

Banyoyu yeniden yaratmak hem zevk hem de özen işi… Bireyin kendinden bir parça olmasını istediği bu özel mekan, doğal olarak kendisi ile bütünleştirdiği bir yaşam çizgisinin izlerini de yansıtmak zorunda. Bien Seramik’in tasarım ile elde ettiği bu paylaşımcı doku, her banyoyu kişiye has bir kavrayış ile tanımlamayı başarıyor.

Sezonun iddialı renklerini ve dokularını barındıran özgün çalışmalar, günümüz modern dünyasında ayırt edicilik, zamansızlık, güç, romantizm, ihtişam gibi birçok olguyu desenlerine taşımayı başarıyor. Markanın bu yaklaşımı sayesinde seramik, sadece banyoda değil evin diğer yaşam alanlarında da cesur, zarif ve aynı zamanda dekorasyonu da yönlendirebilecek bir estetiğin işlendiği noktaya taşıyabiliyor.

Seramiğin tasarımla anlatılan öyküleri