HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Şaşırtıcı, estetik ve hijyenik çözümler

Güral Vit; banyo ile bütünleşmiş formları farklı bir bakış açısı ile yorumlayarak, her ölçüde mekanda şık, modern ve işlevsel alanlar yaratmayı başarıyor. Markanın incelikli detaylar ve minimal ögelerle harmanladığı koleksiyonunda vitrifiye tanımına yeni bir yorum getiriliyor.

KAREN-IMAJ

Kare formun yalınlığı

Beyazın duru ve pürüzsüz çekiciliği, keskin hatları, kare formu ve sadeliğiyle hayata geçirilen Karen modeli, minimalist çizgide bir banyoya ulaşmak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş. Entegre lavabolar, yere veya duvara monte edilebilen klozetler, mobilya ile uyum sağlayan ahşap kaplamalar; yeni bir tarzın da habercisi konumunda. Bu yaklaşım ile pürüzsüz zeminli banyolar yaratan marka; banyolarda çekiliğin de farklı bir bakış açısı ile nasıl sergilenebildiğinin kanıtlarından birini sunuyor.

compact-4

COMPACT-I˙MAJ

Dar alanlarda şaşırtıcı ferahlık

Markanın Compact koleksiyonu; küçük alanlarda dekorasyon ve yerleştirmenin öneminden yola çıkarak, yanlış düzenlenen alanlarda yaşanabilecek yer kaybının ve hissedilecek “dar alan” olumsuzluğunun önüne geçiyor. Küçük ama etkili tasarımları ile büyük beğeni toplayan Compact koleksiyonu düz hatlarıyla duvara tam olarak, sıfır boşluklarla tutunuyor. Böylece yerleşim sırasında yaşanan alan kaybını minimuma indiriyor. İdeal boyutuyla en küçük banyolarda bile ferah bir görünüm sunan modeller, sıradışı bir banyoya sahip olmak isteyenler için incelikle düşünülmüş bir ortam oluşturuyor.