Sarev’in pikelerinde kışkırtıcı renkler

Her zevk ve tarza uygun tasarımlara imza atan Sarev; yeni sezon pike takımlarıyla Yaz aylarının kışkırtıcı tüm renklerini en doğal ve şık haliyle yatak odalarına taşıyor. Markanın tasarımcısı Gökşen Gökgezer’in sezon için özel olarak tasarladığı pike takımları; tüm Sarev ürünlerinde olduğu gibi antibakteriyellik ve çekmezlik özellikleriyle dikkatleri üzerinde topluyor.

+Sailor

Her biri ismindeki enerjiyi yansıtan desenlerden Ashley, Bloom, Darin, Eden, Erna, Jenna, Lidi, Maura, Sailor baskılı pike grubunda bulunuyor. Abba, Adel, Kayla, Colette, Patrizia, Rosey modelleri nakışlı pike grubunda yer alırken; Pitti, Tornado, Twister ise peştamal grubunda beğeniye sunuluyor. Pike yastık alternatifinin de olduğu Sarev Yaz ürünlerinde Eva grubuna ait renk renk pikeler de yatak odasına şıklığı taşıyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page