HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Sarev’den yeni sezona iddialı bir merhaba

+graps-nev-tk-v3

Sarev 2013-2014 Kış sezonuna, genişleyen tasarım kadrosu ve yeni kreasyonuyla çok hızlı giriyor. Merakla beklenen yeni koleksiyon; özellikle Avrupa ev tekstili sektörünün yeni trendlerini yakalayan, cesur renk ve desenleriyle ilgi odağı olacağa benziyor. Ekim ayında tüm Sarev satış noktalarında vitrinleri süslemeye başlayacak olan yeni modeller, markanın Eskişehir’deki tesislerinde düzenlediği bayi toplantısı ile tüm bayilere aynı anda tanıtıldı.

paraddise-nev-tk--v1Nevresim takımlarının ve yatak örtülerinin gerçek kullanım amaçlarına ek olarak, kullanıldıkları odaya renk ve estetik katması gerekliliğine inanan Sarev tasarım ekibi; dünya trendlerini ve modayı entegre ettikleri yeni koleksiyonun hazırlıklarını tamamladı. Yeni kreasyon; markanın tesislerinde ve çam ağaçlarının altında açık havada düzenlenen karnaval gibi bir bayi toplantısı ile bayilere tanıtıldı. Üç gün süren bayi toplantısında aynı zamanda Eskişehir’in tarihi ve doğal güzelliklerini de kapsayan turlara yer verildi.

Ekim ayında, konsept mağazaların ve bayilerin raflarında yerini alacak olan koleksiyon, Sonbahar ve Kış aylarında solan doğa renklerine inat, hayata sıcak renkler katacak gibi görünüyor. Üç kategoriden oluşan yeni koleksiyonda Graps ve Ikat Exclusive saten; Destina, Marcella, Shane, Miranda, Rame, Kiana, Tallis, Adney, Shelby, Borneo pamuk saten; Guette, Pradisse, Soul, Silana ve Owli ise ranforce grubunda yer alıyor.

Sarev’den yeni sezona iddialı bir merhaba