HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Samsung yeni “Level”ı tanıttı

Samsung; premium ses ürünlerinden oluşan yeni serisi Samsung Level’ı tanıttı. Seri, mobil cihaz kullanıcılarına akıllı telefonları ve tabletleri için en iyi ses deneyimini sağlamak için geliştirildi ve her tür mobil kullanıcı için ustaca geliştirilmiş dört farklı ses ürününden oluşuyor: Level Over, Level On, Level In ve Level Box. Bu ürünlerin tamamı kullanıcıların herhangi bir ses dosyası dinlerken, telefonla konuşabilmelerine olanak tanırken, görüşme sırasında da en iyi ses netliğine sahip olmalarını sağlıyor.

Level Over
Samsung’un HD doğal ses, ergonomik tasarım, dokunmatik kontrol ve kablosuz Bluetooth eşleştirme yapabileceğiniz Level Over modeli teknolojisi ile de dikkat çekiyor. Sıradan mıknatıslardan %30 daha sağlam olan yüksek performanslı Neodimiyumdan üretilen 50 mm Dynamic Driver’a sahip bu kulaklık, kullanıcıların daha derin ve daha doğal ses duymalarını sağlıyor.

Level Over Biyo Selülozdan imal edilen serbest kenarlı yapısı sayesinde, titreşim tablası ile çerçeve arasındaki rezonansı engelliyor ve böylece, gereksiz patlamaları önleyerek, sesin olduğu gibi duyulmasını sağlıyor. Hibrit bir aktif gürültü azaltma sistemi kullanan Level Over’da hem kulaklığın içinde hem de dışında yer alan mikrofon, sesleri bloke etmek amacıyla toplayarak kullanıcılara mükemmel netlikte müzik keyfi yaşatıyor.

SamsungLevelLifestyleImage_11

Level Over deneyimini zenginleştirmek amacıyla özel olarak tasarlanan Samsung Level uygulamasını da yükleyebilecek olan kullanıcılar, Samsung Sound Alive adı verilen kapsamlı EQ sistemini de kullanarak ses deneyimlerini kişiselleştirebilecekler. SoundAlive ekolayzır üzerinden EQ’ı ayarlayarak mükemmel ses dengesini oluşturan sistem; kullanıcılara müzik, yayın servisleri, oyun ve film gibi her türlü medya türünde farklı 3D ses, bas ve netlik efektleri eklemelerine de olanak tanıyor. SoundAlive, aynı zamanda, Pop, Rock, Jazz ve hatta Concert veya Cafe modu gibi 25 ayrı hazır ayarla çok benzersiz bir ses deneyimi sunuyor.

Level On
40 mm çift katmanlı diyaframla hava akışını esnek bir şekilde azaltarak, doğal ve net ses alınmasını sağlayacak şekilde tasarlanan Level On, olağanüstü bir konfor ve ses sistemini kompakt bir tarz içerisinde biraraya getiriyor.

SamsungLevelLifestyleImage_3

Level In
Üç yollu güçlü hoparlörüyle mükemmel bir ses sunan Level In, kullanıcıların düşük, orta ve yüksek seslerin tamamını doğal bir şekilde ve net ses ayrımlarıyla deneyimlemesine olanak tanıyor.

SamsungLevelLifestyleImage_6

Level Box
Tamamı metal ızgaraya sahip güçlü metal yapılı premium ve kompakt bir Bluetooth hoparlör olan Level Box geniş stereo hoparlörü ve pasif radyatörüyle güçlü, canlı ve dengeli bir ses sunacak şekilde tasarlandı. Özel tasarımı, gürültü ve eko azaltma özelliklerine ek olarak dahili mikrofonu ile de net ses sağlayan ürün, böylece hem telefon görüşmeleri hem de konferans bağlantıları için ideal bir cihaz haline geliyor.

Level-Box

Tüm bunlara ek olarak Near-Field Communications (NFC) özelliğine sahip bir akıllı telefon ile Level Box arasında kolay ve hızlı bağlantı kurmak için, kullanıcıların iki cihazı yan yana koymaları yeterli. NFC özelliğine sahip olmayan cihazlar da hoparlörün tek tuşlu Bluetooth eşleştirme sistemi sayesinde kolayca bağlantı kurabiliyor. Üzerinde yer alan oynatma ve durdurma, sesi ayarlama, hatta gelen aramaları kabul veya reddetme düğmeleriyle kontrolü çok kolay olan Level Box’ın şarj edilebilir pili sayesinde 15 saat aralıksız çalma özelliği bulunuyor.