HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salonlarda köşelere renk geliyor

Kent yaşamında giderek azalan salon metrekareleri, köşe kanepelerin ve köşe takımlarının altın çağının yaşamasına neden oluyor. Atıl köşeleri değerlendirerek ciddi bir yer kazancı sağlayan bu tasarımlar, doğal olarak mekanın düzenlenmesine de yön veriyor. Modanın ve trendlerin tüm güzelliğini başarıyla taşıyan köşe formlarında işlevsellik de ön planda tutulan unsurlar arasında. Çağımızın yükselen trendi köşe takımlarına Enza’nın penceresinden baktık.

+Mayfair-Kose-Genel-3

Mayfair Köşe
Karizmatik ve konforlu bir model olarak karşımıza çıkan Mayfair; birbirinden bağımsız ve ayrı ayrı kullanılabilen modülleriyle pratik ve çok yönlü kullanım sunuyor. Dolgun, yumuşak ve çağdaş görünümüyle dikkat çeken model, geniş yapısı ile de etkin çözümler oluşturuyor. Yüksek metal ayakların yanı sıra, farklı form, boyut ve desenlere sahip kırlentlerle de zenginleşen model, zarif ve şık bir görsellik sergiliyor.

City-Plus-Genel

City Plus Köşe
Her büyüklükteki eve, her zevke ve her yaş grubuna hitap eden ürünler sunan Enza, City Plus ile konfor ve şıklığı evlere taşımaya devam ediyor. Farklı modülleriyle her büyüklükteki eve kolayca uyum sağlayan model, yaklaşık 10 farklı köşe oluşturma imkanı sunuyor. City Plus ile eve göre farklı köşeler oluşturabiliyor, modern ve sade çizgisiyle mekanda fark yaratıyor. Model, yüksek ayakları sayesinde kolay temizlik olanağı sağlıyor.

Boogie-kose-takimi

Boogie Köşe
Enza’nın adından en sık söz ettiren modellerinden biri olan Boogie, modern çizgisi ile yaşam alanlarında fark yaratmak isteyenler için tasarlanmış. Tercihe göre sağ ve sol modül özelliği sunan ürün, esnek kullanımı ile de ilgi görüyor. Yumuşak ve konforlu bir dokunuş sunan kumaşı, modeli daha elit ve ayrıcalıklı kılıyor.

Crystal-Plus-Kose-Takimi

Crystal Plus Köşe
Prestijli bir köşe modeli olarak tasarlanan Crystal Plus, çağdaş ve mekanı geniş gösteren tasarımı, yumuşak dokulu kumaşı ve farklı renk seçenekleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. Modelin ahşap siyah ve ceviz rengi ayakları, özel düşünülmüş detaylardan sadece biri… Geniş ve rahat bir oturma alanı sunan ürün, kullanıcısının salonda daha rahat ve esnek bir yaşam alanı oluşturmasına olanak sağlıyor.

Lisa-Kose-takimi-Genel

Lisa Köşe
Kadifenin verdiği benzersiz hissi çıkış noktası alan Lisa, konforu artıran kırlentleri ile de göz dolduruyor. Klasik formun sıradışı bir yorumu olarak karşımıza çıkan model, evlere dört mevsim baharı yaşatmayı hedefliyor. Bu nedenle baharın motiflerinden ve pastel tonlardan izler taşıyor. Model, koltuk takımı olarak da beğeniye sunuluyor.

3.şifre: her şey (18.09.2014)

Visage-Kose-Takimi-yatay-yan

Visage Köşe
Şık ve ergonomik bir oturma alanı sunan Visage, geniş bir yatak olabilme ayrıcalığını da mekana taşıyor. Modelin sade ve etkileyici çizgisi, modern ve duru ortamlar oluşturmayı sevenler için ideal bir form sağlıyor. Keskin hatları ile ürün, salonda merkez noktasında yer almayı ve ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor.