HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salonlar işlevsel ve şık formlarla buluşuyor

Salonun ev içindeki öneminin altını çizen tasarımları hayata geçiren Danca, zengin bir koleksiyon ile seslendiği bu mekanı ayrıcalıklı ve konforlu modeller ile buluşturuyor. Modern, yalın ve duru tasarım dili ile dikkat çeken markanın bu geniş ürün yelpazesinden üç modeli; Jumbo, Cube ve Bali’yi sayfalarımıza taşıdık.

2011-Jumbo

Jumbo

Visco süngerden üretilen Jumbo serisi, L tipi bir oturma grubu olarak karşımıza çıkıyor. Köşe kanepesi ve pufu ile geniş bir oturma alanı sunan model, kaz tüyü içeren dancafill karışımlı sırt minderleri ile dikkat çekiyor. Farklı kumaş alternatifleri ve farklı fiyat aralıkları ile tüketicisine ulaşan model, metal ayakları ve yerden yüksekliği düşük tutulmuş formu ile de öne çıkıyor.

bali_set2

Bali

Danca’nın bir başka L tipi tasarımı da Bali… Net hatlara ve abartısız bir forma sahip olan Bali, Dancafill dolgu tekniği ile rahatlığın ön plana çıkartıldığı, sıcak çizgili, konforlu bir tasarım. İki boy kanepesi, tek kol, köşe, element modülleriyle dev bir köşe koltuğu oluşturan ürün, Danca’nın alışık olduğumuz ebatlardan farklı, bir buçuk kişilik tekli koltuğu Love Seat ile de tamamlanabiliyor. XL seçeneği de bulunan şezlong modül, modele ayrı bir zenginlik katıyor.

Cube

Cube

Bir buçuk oturmalık Love Seat kanepesi, iki buçuk, üç ve üç buçukluk kanepeleri, tek kol kanepesi, şezlong ve pufları olan Danca’nın modüler grubu olan Cube, kübizmi tam anlamıyla yaşatan bir yeni akım modeli. Sade, basit, rahat ve kullanışlı olan bu model, dekorasyonda öne çıkmayan, ortama adapte olup geri planda kalabilen bir sadelikte kurgulanmış. Tasarıma, özel elyaf kaplama döşeme stili ile de kullanım konforunu tamamlayan bir nitelik kazandırılmış.