HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salonda estetikle randevunuz var

Yataş Grup’un mobilya markası Enza; evin en yoğun yaşanılan mekanı olan salonları şık ve zarif çözümlerle buluşturmaya devam ediyor. Modern ve son derece güçlü bir görsellik sunan Natureza, markanın bu doğrultuda hayata geçirdiği çalışmaları arasında özel bir yere sahip. İncelikli formu, özenle düşünülmüş yapısal detayları ve her salona uyabilecek şekilde çeşitlilik sunabilmesi; modelin iddiasını artıran unsurlar arasında. Natureza, tercihe göre oturma grubu ya da köşe takımı olarak da salonlarla buluşabiliyor.

Natureza_Koltuk_03

Modern mobilya çizgisi ile dikkat çeken Enza; etkileyici tasarım dilini bu kez Natureza için kullandı ve ortaya duru, çarpıcı, yalın ancak son derece etkileyici bir tasarım çıktı. Model; farklı yaş gruplarına, farklı zevklere ve kullanım gereksinimlerine eksiksiz yanıt verebilmesi için, hem oturma grubu hem de köşe takımı olarak hazırlandı. Kent yaşamında değişken salon ölçülerine uyum sağlayan bu çeşitlilik, markanın tüketici odaklı yaklaşımlarının somut kanıtlarından biri olarak gösteriliyor.

Natureza_Ko¦êsT©e_31

Modelde, mobilyada en son trendler arasında yer alan tay tüyü desenli kumaşlar kullanılmış. Masif ağaçtan iskeleti ile oldukça şık ve dayanıklı bir model olan Natureza’nın oturma grubu, ortalama 25 metrekarelik salonlar için ideal çözümler üretiyor. Model, uygun fiyat avantajı ile de beğeni topluyor.

Natureza_Ko¦êsT©e_28

Natureza’nın bir diğer uygulaması ise köşe formunda hayata geçirilmiş. Ürün; üçlü oturum, ikili oturum ve köşe modül olmak üzere üç parçadan oluşuyor. Ana ölçüleri; modelin oturma grubu modülleri ile de uyum gösteriyor. Bu sayede köşe takımı tek olarak da değerlendirilebildiği gibi, geniş salonlarda konseptin diğer modülleri ile rahatlıkla desteklenebiliyor. Dekoratif kırlentler oturma rahatlığını bir üst seviyeye ulaştırıyor. Modelin tek renk üzerinden ilerleyen estetik kurgusu, mekanda duru ve sakin bir görüntü elde etmeye yardımcı oluyor.