HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salonda Enza rahatlığı

Yataş Grup’un mobilya markası Enza; evin her köşesinde olduğu gibi salonlarda da rahatlığı ve estetiği birleştiriyor. Markanın modern çizgide şekillenen ve sezonun trendlerini gözler önüne seren tasarımları; konfor ve şıklık açısından olduğu kadar işlevsellik bakımından da son derece titiz çalışılmış modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Lisa ile her mevsim bahar

Lisa köşe takımı kadifenin verdiği benzersiz his ile kırlentler sayesinde başköşeye kurulan bahar çiçeklerini farklı bir kombinasyonla birleştiyor. Serideki estetik kurgusunu ayaklarda kullanılan ahşap detaylar tamamlıyor. Bu detaylarla üründe klasiğin sıradışı bir yorumu da yakalanıyor. Canlılığın sembolü olarak kabul edilen bahardan esintileri taşıyan Lisa köşe takımında konfor ve estetik üst düzeyde harmanlanırken, bahar motifleri ve pastel renk tonları sayesinde tüm duvar ve halılarla görsel bir uyum yakalamak mümkün oluyor. Model aynı zamanda koltuk takımı olarak da satın alınabiliyor.

Born’un çağdaş çizgileri

Salonu köşe takımı ve berjer ile tanımlayan Born; modern tasarımı ve şık formu ile dikkat çekiyor. Sandıklı ve yatak olma özellikli köşe takımı, fonksiyonelliği modern tasarım ile buluşturuyor. Kullanıcısının mekana tarzını yansıtmasını sağlayan berjer ve görsel zenginliği üst seviyeye çeken farklı kırlent seçenekleri, modelin güçlü duruşuna önemli katkı sağlıyor. Born; antrasit, gri ve vizon olmak üzere üç farklı renkte beğeniye sunuluyor.

Çiçek açan bir köşe: Ayda

Çiçekli kırlentleriyle modern izler taşıyan ve çağdaş dizaynı ile dikkat çeken Ayda köşe takımı; yataklı ve sandıklı modülleri ile etkin bir işlevselliği iç mekana taşıyor. Farklı form, ebat ve desenlerdeki kırlentlerle zenginleştirilen modelin gövde yapısı, yine çağdaş stilde ve geniş kapitoneli olarak tasarlanmış. Seride yer alan iddialı berjer de incelikli bir zevkin ürünü olarak belirginleşiyor. Tasarımı daha da zenginleştiren ahşap ayak kullanımı, modelde yakalanan kumaş ve renk zenginliği ile daha da vurucu bir hale getiriliyor.

Çözüm odaklı bir tasarım: City Plus

Modüler köşe takımı ile farklı mekanlar için çeşitli çözümler sunabilen City Plus köşe takımı; iki farklı şekilde tüketici beğenisine sunuluyor. Modeli dilerseniz köşe modül, ikili modül ve tekli modül içeren bir grup olarak satın alabiliyorsunuz. Ya da daha geniş bir alan elde etmek istiyorsanız, bu seçeneğe ek olarak büyük puf ve sehpalı puf içeren diğer alternatife ulaşabiliyorsunuz. Modüler yapısı sayesinde iki kişilik yatak olabilen City Plus, yüksek ayakları ile kolay temizlik imkanı sunuyor. Model; farklı form, ebat ve desenlerdeki kırlentleri ile dikkat çekerken; modül, kumaş ve renk zenginliğini de öne çıkarıyor.

Tasarımda Boogie farkı

Enza’nın adından en çok söz ettiren köşe tasarımlarından biri de Boogie… Modelin modern çizgisi, salonda fark yaratmak isteyenler için önemli ipuçları barındırıyor. Tasarımda yakalanan işlevsellik, kullanıcısını salonunda özgür bırakan bir esnekliği de beraberinde getiriyor. Bu esneklik sayesinde Boogie; tercihe göre sağ ve sol modül olma özelliğine sahip. Bu özelliğin bir başka getirisi de yine tercihe göre sağ ve sol kol seçeneklerinin belirlenebiliyor olması… Süet görünümlü kumaş ile yumuşak ve konforlu bir dokunuş sunan tasarım, mekanda rahat ve içten bir atmosfer oluşturuyor.

Kanyon’a evinizde yer açın

Enza’nın yeni tasarımlarından biri olan Kanyon köşe takımı; fonksiyonellik, konfor ve şıklığı birarada sergiliyor. Modelin en belirgin özelliği, gövdesinde tay tüyü kullanılması… Sezonun dekorasyonda moda renklerinden vizonla vitrine çıkan köşe takımları, kullanılan kırlent renklerine göre modern ya da klasik bir havaya bürünebiliyor. Modern ambiyans için pembe, klasik bir atmosfer için ise yeşil kırlentlerle yapılan kombinler öneriliyor.

Kanyon’un aynı zamanda koltuk grubu seçeneği de bulunuyor ve tüm seçenekler dar mekanlar için işlevsel çözümler üretiyor.