HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Salona detaylarla gelen konfor ve şıklık

Yataş Grup’un mobilya markası olan Enza; estetik ve detaylara önem veren geniş koleksiyonu ile ev yaşamına kalite katmaya devam ediyor. Markanın birbirinden şık ve farklı konseptleri, bir evin tüm odalarını bir bütünlük içinde döşemeye olanak veriyor. 2014 koleksiyonunda yer alan modellerin ortak özellikleri zarif, modern, yalın ve işlevsel bir tasarım dilinin çevresinde şekilleniyor. Enza’nın geniş yelpazesi içinden seçtiğimiz Matt konsepti, bu genel değerlerin de en iyi şekilde ifade edildiği çalışmalar arasında yer alıyor.

+yatas1

Matt konseptinin koltuk takımı versiyonu 3’lü yataklı koltuk, 2’li koltuk ve berjerlerden oluşuyor. Geniş ya da kullanım alanı daha kısıtlı salonlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanan modelde, modüllerin kollarının dış kısmında uygulanan çektirmeler estetik duruşa katkı yapıyor. Yine kolların dış kısmına uygulanan ve ceviz rengi masif kayın çerçeveler, farklılık arayışında olanlara sesleniyor. Tay tüyü kumaş uygulaması ile yumuşak dokunuş duygusu garanti edilmiş. Modelde fark yaratan yeşil, bordo, lacivert gibi renkler kullanılmış.

yatas3

TV Ünitesi, işlevsel yapısı ve estetik gücü ile konseptin odalar arası köprü elemanlarından biri. Ceviz ve beyaz renk kombinasyonu ile oluşturulan modelde özel doğal ahşap görünümlü kulp kullanımı dikkat çekiyor. Modülün tasarımı, evin her odasında TV Ünitesi konumlandırma olanağı sağlıyor. Farklı yönlerde kullanma özelliği olan fonksiyonel alt tabla ve amortisör kapaklı üst dolaplar, LED aydınlatmalı ürünün konforunu artıran
unsurlar arasında.

yatas2