Sade şıklık

Estetik ve işlevselliği buluşturan modelleri ile mutfaklara yeni görünümler katan Lineadecor, Mito modeli ile düşlenenden fazlasını bu mekana taşımayı amaçlamış. Duru ve sade olduğu kadar ışıltılı bir tasarım olarak göze çarpan Mito; fonksiyonel ve ergonomik yapısı ile hayatı kolaylaştırmayı da ihmal etmiyor.

Lineadecor’un Mito modeli, özgün ve kusursuz görünümü ile seçkin bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Parlak renkler modern formlarla şekillenmiş ve ışıltılı bir zarafete dönüşmüş. Etkileyici tonlarla yaratılan canlılık, egzotik ahşap yüzeylerin sıcak görüntüsüyle birleştirilerek yalın bir şıklık elde edilmiş.

MİTO

Parlak yüzeyiyle uyumlu kare formdaki kulplar estetik bir ayrıntı olarak öne çıkarken, abanoz doku ve beyaz rengin kontrastı mükemmel bir denge sağlıyor. Ayrıntılardaki incelik ve sunulan seçenekler, modeli kullanıcısının yaşam stilini mutfağına yansıtabileceği bir yapıya kavuşturmuş.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page