HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ruhu yeni bir yıla hazırlayan renkler

Marshall, 2013’ü uğurlamaya hazırlanırken herkesi, zihnini temizleyip, yeni düşüncelere yer açmak için hiçbir şey yapmamanın keyfini çıkarmaya davet ediyor. 2013’ün renk trendlerinden “Bağlantıyı Kesmek” serisi; yeni yıla yeni bir başlangıç için etrafla bağlantıyı kesmeye yarayacak sakin renklerden oluşan bir palet içeriyor. Huzur, dinginlik, aylak yaratıcılık, tek başınalık ve hayallere dalmak kavramları, bu serinin ilhamına eşlik ediyor.

Marshall ile “duraklat” butonuna basın ve yeni yıla kadar gerçeklerden uzaklaşın. Kafamızın içinde neler olup bittiğini takip etmekte zorlandığımız, dış dünyadan biraz uzaklaşmak istediğimiz anlar vardır. Bir yıl bitiminde daha yoğun yaşanan bu anları Marshall, “Bağlantıyı Kesmek” renkleri ile renklendiriyor. Yeni bir yıla daha berrak bir zihin, daha dingin ve daha yaratıcı bir ruh ile başlamak için ilham veriyor. Biraz tek başınalık, renkler ve hayaller ile yeni yılı yepyeni bir şekilde karşılamak mümkün.

Marshall 2013 Bağlantıyı Kesmek renk paleti, sakin renklerden oluşuyor. Dingin kar manzaralarıyla özdeşleşen göksel tonlar, sabahın ve tiril tiril yatak çarşaflarında geçirilen sabah inzivalarının kuytusundaki sisli, puslu havalar bu paletin ruhunu yansıtıyor. Sakin suların, yıldızlı gecelerin, alacakaranlığın ve şafağın uçucu saatlerini akla getiren durgun derinlikler de bu ruhun ayrılmaz bir parçası. Bordo ve mavinin hemen her tonunun, siyah rengin asaleti ve gücüne karıştığı Marshall 2013 Bağlantıyı Kesmek renk paleti, ritmi yavaşlatmaya yetiyor. Bu renkler, leylak çiçeği ve lilanın hassas ve dumanlı tonlarıyla biraraya getirildiğinde ise harika kontrastlar ortaya çıkıyor. Mat ve yüksek parlaklık içeren renkleri birarada kullanmak da bu seride sıkça görülüyor.