HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Royal ve Pierre Cardin, 2013 halı koleksiyonunu tanıttı

Naksan Group tarafından tüketicisi ile buluşturulan Royal Halı ve Pierre Cardin Halı; 2013 sezonunda da tüketicilerini birçok açıdan geniş ve çeşitli bir koleksiyon ile karşılıyor. Her iki marka için de geçerli olan ve tüketici dostu bir yaklaşımın eseri olan Sigorthalı uygulaması da devam ediyor. Bu uygulamaya göre tüm halıları sigorta kapsamına alan markalar; yanmaya, yırtılmaya, sökülmeye, su hasarlarına, çalınmaya, çıkmayan lekelere ve garanti kapsamı dışında kalan tüm kullanıcı hatalarına 1 yıl boyunca koruma sağlıyor. Her iki marka da antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Pierre Cardin ile klasik tarzın farklı yorumları

Birçok tarzı ve beğeniyi destekleyen Pierre Cardin koleksiyonunda, klasik tutkunları için de oldukça şık ve zarif çalışmalara yer verilmiş. Doğanın en güzel tasarımlarını stilize eden desenler, klasik tarzın bu yeni yorumu ile markanın Aspero koleksiyonunda tanışıyor. İç dekorasyonu tamamlayan bu desen ve renk sunumu, yılın modasını da yaşam alanlarına başarıyla ulaştırıyor. Koleksiyonda kullanım alanına ve tercihlere göre çözümler üretebilen çeşitli ebatlar yer alıyor.

Royal, evin havasını değiştiriyor

Royal Halı, yeni Cratos koleksiyonu ile evlere birçok tarzın yanında eskitme renklerin şıklığını da getiriyor. Yaşam alanlarına samimi ve sıcak bir hava katacak olan Cratos koleksiyonu, eskitme vizyon tonlarını modern çizgilerle buluşturuyor. Markanın Natura ve Melodi koleksiyonları ise yeni desenlerle zenginleştiriliyor. Doğadan esinlenen yeni Natura’da farklı tasarım dili ve üç boyutlu desenler dikkat çekiyor. Melodi’nin yeni desenleri ise açık tonların ferahlığını geleneksel motiflerle evlere ulaştırıyor.