Romantizmin genç bir tanımı

Genç kızların düşlediği odaları koleksiyonlarında yorumlamaya devam eden Çilek; zamansız bir romantizm tanımı ile yeni bir seriyi daha hayata geçirdi: Romantic… Seride saflığın simgesi beyaz ve soft renkler ile kendisini gösteren bu kavram, ayrıcalıklı ve karakter sahibi bir mekan yaratılmasına da olanak veriyor.

Eskitme detaylar ve beyazın saflığını yansıtan şık bir çizgi ile harmanlanan Romantic, antik çağ prenseslerinden ve yaşadıkları şatolardan ilham alınarak tasarlanmış. Küçük bir prensesken kullanılmaya başlayan oda birbirinden şık aksesuarlar ile desteklenerek sade bir genç kızın tarzına dönüşebiliyor. Bu açıdan Romantic, zamansız bir tasarım olarak sunuluyor. Detaylara ve sadeliğe önem veren asil bir hanımefendi odası olan Romantic serisindeki mobilyalar birbirinden şık aksesuarlar ile de tamamlanıyor. Yine soft renklerin hakim olduğu bu tasarımlar arasında nevresim takımı, yatak örtüsü, tül, güneşlik, cibinlik, halı, sandalye, puf, tavan ve masa aydınlatması gibi ürünler dikkat çekiyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page