Romantik ve nostaljik bir ev konsepti

Klasik tarzın tüm akımlarında karşımıza çıkan ortak nokta, yaşanmışlık ve eskiye dair anılarla yoğrulmuşluk hissi vermesidir. Günümüzde çağdaş üretim teknikleri ile buluşturulan bu tarzda modeller; tasarımcıların özenli yorumları ile bir yandan bu nostalji duygusunu desteklerken, bir yandan da modellerle duygusal bağlar kurulmasına olanak veren bir forma kavuşuyor.

Tepe Home’un Fransız tasarımcılar tarafından hayata geçirilen Provence tasarımları; özel patine el işçiliği boyamaları ile dikkat çekiyor ve masif ahşap yapısı ile uygulandığı mekanda güçlü bir duruş sergiliyor. Modellerin incelikli detayları, uygulandığı alanı romantik ve sıcak bir atmosfere kavuşturmayı başarıyor. Klasik akımın farklı yönlerini bünyesinde barındıran konsept; salondan yemek odasına, yatak odasından tamamlayıcı ürünlere dek geniş bir yelpazede beğeniye sunuluyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page