HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Romantik bir Yaz’a hazır mısınız?

+Styleart-by-Apolena-(1)

Ev tekstili konusunda konsept üretimler yapan Apolena, yeni markası Style Art by Apolena ile mevsime yeni bir bakış açısı getirdi. Markanın koleksiyonları uygun fiyatlı tasarımları biraraya getiriyor. Vintage, romantik, nostaljik, geometrik ve çizgisel desenli yastık modelleri ile düz renklerdeki perde, masa örtüsü ve yastıklar, Yaz evlerine enerji aşılamayı hedefliyor.

Salon, mutfak, yatak odaları, çocuk ve genç odaları için konsept tekstiller üreten Apolena, bu serileri aynı konseptlerle uyum sağlayan özel yatak örtüleri, perdeler, dekoratif yastıklar, mutfak takımları, duvar saatleri, aksesuarlar, çantalar, laptop ve tablet çantalarıyla tamamlıyor. Böylece seçilen konseptle ister tüm evi, ister odalardan birini aynı stilde giydirmek mümkün oluyor.

Apolena’nın yeni koleksiyonu, özel desen tasarımlı baskılı kumaşlar ve suni deri gruplarından oluşuyor. Sayısı 400’ü aşan tasarımlarla oluşturulan 120 koleksiyon, evin her köşesine dokunmayı amaçlıyor. 250’nin üzerinde desenle hayat bulan enerjik, renkli ve sıcak tutan modeller; yüksek kalite, özenle seçilmiş kumaşlar ve stil tasarımıyla dikkat çekiyor.

Romantik bir Yaz’a hazır mısınız?