HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Renklerin mevsimlerle ve duygularla dansı

TELESET_IMAGE_YE_FABIANO_0000-finalYaşam alanları giderek renkleniyor. Kimi zaman kontrastlar kimi zaman dengeli kombinlerle karşımıza çıkan inanılmaz bir renk yoğunluğu, evlerde hemen her şeyi değiştirmeye başladı.

Son yıllara dek belirli birkaç renk ve onun tonlarına bağlı kalan mobilyada gökkuşağının tüm renklerini ve renklerin tüm tonlarını göreceğimizi söyleseler inanır mıydık? Hadi diyelim inandık, kaçımız evimizi böyle rengarenk döşerdik?

Günümüzde bu soruya “Ben döşerim” diyecek o kadar çok insan var ki…

TELESET_IMAGE_YA_CARIOLA_DUAL_0000_prv-final

Neşeli, canlı, dinamik, sportif, romantik, otantik, etnik vs derken, birçok tema ev dekorasyonunda çıkış noktası haline gelmeye başladı. Bu temaları eksiksiz anlatmanın en çarpıcı yolu renklerden geçiyor ve renkler eskiye nazaran son derece cesur, son derece iddialı kimlikler ile konuk oluyor hayatımıza… Daha önceleri ana renk olarak açık ya da koyu, klasik bir rengi seçen, hareketlilik için de uyumlu en fazla bir renk daha ortama katan tüketici eğilimi; bir süredir sarılar, turuncular, yeşiller, maviler, pembeler, kırmızılar arasında inanılmaz keyifli bir yolculuğun tadını çıkarıyor. Evlerin bu yeni yüzünü ve renklerin bu yenilikteki payını tüm detayları ile anlatmak sayfalar sürecek. Teleset koleksiyonundan seçtiğimiz birkaç örnek, bu alanda yakalanabilecek sınırsızlığı gözler önüne seriyor.