Rahatlığın estetik ile buluşması

Calligaris, gaz amortisörlü özel mekanizmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan Alameda modelini beğeniye sundu. Bernhardt&Vella tasarımı olan Alameda; modern, kullanışlı ve etkileyici yapısı ile öne çıkarken, ev yaşamında konforlu alanlar yaratmak isteyenlere sesleniyor. Model; ergonomik kriterlere uygun olarak, 30 ayrı kombinasyon seçeneği ile tasarlanmış.

Alameda; özenle düşünülen bir tasarım olarak Calligaris koleksiyonundaki yerini alıyor. Ürünün döşemelerinde kullanılan özel sünger, çalışan insanın yorgunluğunu gidermek ve evinde geçirdiği zamanın kalitesini artırmak için geliştirilmiş. Gaz amortisörlü özel mekanizması sayesinde ise tercihe göre otomatik olarak ayarlanabilen sırt mekanizması işlevselliğini mekana taşıyor. Bu sayede konfor beklentilerini de kişiselleştirebiliyor.

Dolgun hatları ve kavisli çizgileri ile estetik açıdan da tatmin edici bir tasarım olan Alameda, Calligaris kataloğunda bulunan tüm deri ve kumaş seçenekleri ile kaplanabiliyor.

PAYLAŞ : Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someoneBuffer this pageDigg thisFlattr the authorShare on RedditShare on StumbleUponShare on TumblrPrint this page