HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Rahatlığın dekorasyondaki karşılığı: Kanepeler

Evdeki en keyifli ve en çok kullanılan dinlenme köşelerinin başrol oyuncusu olan kanepeler, günümüz moda ve trendleri doğrultusunda kolayca şekillendirilebilen, tasarımcıların belki de uğraşmaktan en fazla keyif aldığı modüllerin başında geliyor. Her tarz için formlandırılabilen bu ürün, salonun ana kurgusunu da baskın biçimde ortaya koyan iddialı bir görselliğe sahip. İşte farklı formları ve farklı tarzları ile kanepeler:

Köşe kanepeler

Döşemelik kumaşlar ve deri seçenekleri, modern ile klasik arasında köprü kuran tasarımları ön plana çıkarıyor. Çeşitli mekanizmalarla konforlu kullanım alanları entegre edilebilen kanepeler arasında, son yılların gözde stili “köşe” formlar dikkat çekiyor. Spor, genç ve dinamik mekanlar da en az ağırbaşlı ve vakur salonlar kadar rahat bir şekilde tasarlanabiliyor.

Kanepeler

Kanepenin geleneksel formu da en az köşeler kadar revaçta. Ayaklarda kullanılan materyaller, kumaş desenleri, iskelet formu, kırlent tercihleri gibi birçok unsur, modelin tarzınıza en uygun yapıya bürünmesi konusunda önemli enstrümanlar olarak karşımıza çıkıyor. Tüm tasarımların ortak noktası, mekandan beklediğiniz rahatlık çıtası için akılda kalıcı ve net ipuçları içermeleri…

Rahatlığın dekorasyondaki karşılığı: Kanepeler