HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Rahat bir salonda TV keyfi

Salonların günlük yaşamda üstlendiği birçok sorumluluk var. Dinlenme saatlerinde rahat, keyifli ve işlevsel bir TV izleme alanı oluşturmak da bunlardan biri. Salonunuzda geçirdiğiniz zamanın önemli bir bölümünü kapsayan bu etkinlik için oturma grubu ve TV Ünitesi seçimlerinizde özenli davranmanızda fayda var. Beklentilerinize göre farklı ayrıntıları öne çıkaran tasarımlara odaklanabilirsiniz. Sizin için bir örneği de biz sayfalarımıza taşıdık ve Doğtaş’ın bakış açısını inceledik.

MALENE-oturma-grubu

Salon için konforlu bir takım: Malene
Doğtaş’ın oturma grupları koleksiyonunda yer alan Malene; üçlü, ikili ve tekli oturma modüllerinden oluşuyor. Tasarımda minimal ve modern çizgilerden faydalanılmış. İşlevsel bir takım olarak karşımıza çıkan modelin üçlü koltuğu yataklı alternatif sunuyor. Bu alternatifte “duvara sıfır” yatak mekanizmasına yer verilmiş. Metal iskeleti ile uzun ömürlü ve konforlu bir oturma alanı sunuyor. Gövde, sırt ve oturma alanlarında aynı renk ile estetize edilen modelin farklı kumaş ve renk seçenekleri bulunuyor. Ahşap ayaklar, Malene’nin çağdaş ve şık formuna önemli katkı sağlıyor. Oturma konforu yeterli sayıda kırlent desteği ile üst düzeye çekilmiş. Sade, yalın bir tasarım olarak, mekanın dinlendirici ve rahatlatıcı bir etki oluşturmasına destek oluyor.

MALENE-kanepe

Stripe TV Ünitesi
Duvara monte edilebilen iki üst modül ve bir alt modülden oluşan Stripe, akritas ve kum taşı renk kombinasyonundan oluşuyor. Salonlarda bütünlük oluşturması için orta sehpa ile tamamlanan model, depolama alanlarını artıracak şekilde çekmeceli ve kapaklı olarak tasarlanmış. Her ölçüde salonda rahatlıkla kullanılabiliyor.

STRIPE_TV_02

Brenda TV Ünitesi
Kılıcın keskinliğinden ilham alınarak tasarlanan Brenda’nın TV Ünitesi, retro çizgilerin minimal detaylarla yorumlanması açısından dikkat çekiyor. Doğal meşe ile metalik karamelin uyumlu birlikteliği, modülü şık ve güçlü bir forma kavuşturuyor. Üst modüllerde yatay ve dikey olmak üzere iki farklı dizayn kullanılmış. Kapaklı ve raflı sistemler, depolama ve sergileme gereksinimlerine yanıt üretiyor. Alt modül ise hem TV için bir taşıma platformu hem de medya aygıtları ve farklı eşyalar için güvenli bir saklama alanı yaratıyor.

BRENDA-TV-ÜNİTESİ-2