HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Prensesler için tasarlandılar

Özgün modelleri ile çocukları düşlerindeki odalarla buluşturan Çilek, pembe renkli serisi Princess ile minik kızların odalarını masallar diyarına çeviriyor. Tüm detayları düşünülerek hazırlanan bu modeller; narin, zarif, güzeller güzeli kız çocuklarının, odalarında prensesler gibi yaşaması için gerekli tüm konforu ve şıklığı biraraya getiriyor.

1900’lü yıllarda bebek odaları ile başlayan mobilyadaki pembe renk modası, kız çocuklarının odalarında da vazgeçilmez renklerden. Kızların en sevdiği renklerin başında gelen pembe, Çilek’in Princess odasına da ilham verdi. Princess serisi, sadece mobilyası ile değil aydınlatmasından halısına kadar pespembe bir dünya sunuyor kız çocuklarına.

+Princess-1jpg

Minik prensesler için özel olarak tasarlanan seride, şato ve peri çıkartmaları çocukları adeta masal dünyasına davet ediyor. Ayrıca Princess; geniş iç hacimli dolabı, düzenli rafları, sihirli çekmeceleri ve sihirli aynası ile kız çocuklarının pembe hayallerinin de ortağı oluyor.

BiPink ile direksiyon başına
Arabalı yatak konseptinin mucidi Çilek, maceracı kız çocuklarını da unutmuyor. Princess serisine ek olarak tasarlanan sportif pembe araba BiPink ile bu kez de küçük kızlar direksiyonun başına geçiyor.

Princess-2-

Kız kardeşe de Pinky Single Ranza
Princess, serinin içinde bulunan Pinky Single Ranza ile aynı odayı paylaşan kardeşler için de pratik çözümler sunuyor. Avrupa standartlarında hazırlanan ranza yataklar, küçük kızların güven içinde uyumalarını sağlarken, istendiği takdirde bölünüp ayrı ayrı karyolalar şeklinde de kullanılabiliyor.

Princess-3