HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Prensesler için özel odalar

ballerina

Her çocuk anne babasının prensi ya da prensesidir. Çocukları için bu ayrıcalıklı konumlara yakışır odalar düşleyen ebeveynlere farklı seçenekler sunan Alfemo’nun geniş koleksiyonundan, prensesler için Rosa ve Ballerina modellerini sizin için inceledik.

Alfemo’nun çocukları hayalleri ile buluşturmayı hedefleyen Kids&Teens Çocuk ve Genç Odası Koleksiyonu’nda ikisi Disney lisanslı 11 takım bulunuyor. Bu modeller arasından seçtiğimiz ve genç kızların dünyalarına seslenen Rosa ve Ballerina; zarif hatları ve incelikli detayları ile dikkat çekiyor.Modeller; genç kızların yaşam alanlarından beklediği özelliklere odaklanarak hayata geçirilmiş. Her iki tasarımda da modüllerin ayak formlarından yatak başlıklarına dek tüm hatlar zarafeti, romantizmi ve saflığı simgeliyor.

Ürünlerde genç kızların gereksindiği sergileme ve depolama alanlarının titizlikle çözümlendiği gözlemleniyor. Pastoral renkler, baharın izlerini dört mevsim odada yaşatmayı başarıyor. Rahat ve ergonomik çalışma alanları, konsepti tamamlayan sandalye ve berjerler, çok çekmeceli ve işlevsel üniteler; mekanda yaşamı daha keyifli ve konforlu hale getiren unsurlar arasında.

rosa