HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Perdede yeni sezon, yeni moda

Trendleri yakından izleyen ev tekstili ürünlerinden biri olan perde, 2015 sezonuna yepyeni yaklaşımlarla hazırlandı. Birçok farklı akım ve temadan etkilenerek hazırlanan yeni koleksiyonlar, önümüzdeki sezon da perdeyi evin gözde ürünleri arasında tutmaya devam edecek. Gelin isterseniz bizi yeni sezonda karşılayacak perde modasına birlikte göz atalım. 
Linens
Linens

Markaların Sonbahar – Kış koleksiyonları ile yeni sezonun modası da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Perdelerde bu yıl modern çizgilere ve geometrik kombinasyonlara rastlayacağız. Ayrıca romantizmin izleri de yine çiçekler ve doğanın yumuşak tonlarını içeren betimlemelerle karşımıza çıkacak. Zarif ve floral detaylarla desteklenecek olan romantizm; dantel, püskül, örgü ve işleme gibi unsurlarla perdede kendisini ifade edecek. Gösterişli mekanlar isteyenler için de ihtişamın ve lüksün tanımlarının yapıldığı tasarımlar mekanlara konuk olacak. Kadife, saten ve kürk detaylarının yanı sıra koyu renk üzerine renkli çiçekler de yine bu yaklaşımın evlerdeki izi olacak.

Palazzo,  Tasarım Perde
Palazzo,
Tasarım Perde
Collection dimanche a la campagne,  Tasarım Perde
Collection dimanche a la
campagne,
Tasarım Perde
Corn d abondance,  Tasarım Perde
Corn d abondance,
Tasarım Perde
Hamptons,  Tasarım Perde
Hamptons,
Tasarım Perde
Homteks
Homteks

Sezonda yaprak desenleri, panolar ve strüktürlü kumaşlar öne çıkıyor. Trend renkler ise toprak tonları, vizonun yanında mor, yeşil ve sarı. Bej, mürdüm, koyu mavi, gri gibi renkler de yine temsil ettikleri temaya göre ön planda kalacak renkler arasında. Altın, gümüş lamineli tüller, yaşam alanlarına zenginlik katmayı hedefliyor. Değerli taşların sıcak renkleri ile birlikte koyu tonları görmek de mümkün. Patchwork ve zincir desenleri de sıkça karşılaşacağımız çalışmalar arasında. 

Perdede yeni sezon, yeni moda