HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Perde ile gelen değişim

Linens, her zevke hitap eden modellerinin yer aldığı perde koleksiyonuyla canlı renkleri ve şık desenleri evlere taşıyor. Yaşam alanlarını farklılaştıran çizgileriyle dikkat çeken markanın perdeleri, evin tüm odalarına zarif dokunuşlar yapacak geniş çeşitlilik içeriyor.

 

Fon kullanımının trend olduğu son dönemlerde Linens koleksiyonunda öne çıkan mavi ve kırmızı tondaki perdeler; dijital baskılar, geometrik desenler, yumuşak ve kadifemsi dokularıyla evlerdeki değişime öncülük ediyor.

Perde seçimine farklı bir boyut getiren Linens’in yenilikçi uygulaması Perde Tasarla ile perde seçimi yapmak daha da kolaylaşıyor. Mağazalarda kullanılan uygulama ile mekanın birebir ölçüleri sisteme girilerek kapı, pencere, mobilya konumlandırmasından duvar zemin rengine kadar istenilen değişiklikler yapılabiliyor. Böylece tasarlanan mekanın 3D şeklini gösteren uygulama ile beğenilen perde modeli müşterilerin gözü önünde gerçeğine en yakın şekilde canlandırılıyor.

Linens mağazalarında sunulan A’dan Z’ye perde hizmetiyle de  tüm perde çeşitleri için müşterilerin isteği doğrultusunda evlere gidilerek ölçü alınabiliyor, istenen modelde dikim işlemi gerçekleştirildikten sonra da pencerelere monte ediliyor.

Perde ile gelen değişim