HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Parke & Dekorasyon

Geliştirdiği tasarımlarla parke sektöründe de elit ve seçkin bir çizgi belirleyen Villeroy&Boch, sürekli değişen ve güncellenen dokusuyla harmanladığı ürünleri ile parkenin ev yaşamı içinde belirleyici bir faktör olmasını sağlıyor. Modeller; ayrıcalıklı, estetik ve işlevsel formları ile beğeni topluyor.

VILLEROY&-BOCH-PARKE-(2).jpg

VILLEROY&-BOCH-PARKE-(3).jpg

Doğal renklerin canlılığını zemine yansıtan Villeroy&Boch, gelişen ve yenilenen teknolojiyi de ardına alarak, yüksek kalitede komple yer döşeme sistemlerini hayata geçiriyor. Marka; laminant parkeleriyle zengin renk ve desen çeşitliliğini ahşabın doğallığı ile buluşturup zemine taşıyor.

Modern olduğu kadar doğal ahşap görüntüsüyle, damarlı yüzey ve renk çeşitliliğiyle, otantik renkleri evlere taşıyan Villeroy&Boch, her zevke hitap eden geniş bir koleksiyona sahip. Açık kahve, doğal kahve ve koyu kahveye kadar birçok tonu kapsayan renk seçenekleri; bej, gri-bej, beyaz, eskitme desenler olmak üzere pek çok alternatifi bünyesinde bulunduruyor. Dokunulduğunda ahşabın doğal görüntüsüne sahip duyguyu veren serinin tüm renk ve formatlarında aşınmaya dayanıklılık özelliği bulunuyor.

 VILLEROY&-BOCH-PARKE-(6).jpg

Clic sistem kullanılarak derzli olarak üretilen Villeroy&Boch ürünlerinin 8 mm, 10 mm ve

12 mm şeklinde üç farklı ölçüsü bulunuyor. Doğal ve dönüşümlü hammadde kullanılarak üretilen, yerden ısıtma sistemine uygun tasarımlar, aşınmaya ve sert koşullara dayanıklı özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Modeller; alevlere dayanıklı yapısı, leke tutmaz özelliği ve uzun yıllar parlaklığını koruma avantajıyla parkede aranan tüm özellikleri bünyesinde topluyor.

VILLEROY&-BOCH-PARKE-(4).jpg

VILLEROY&-BOCH-PARKE.jpg