HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Pamukta uyumaktan farksız…

Viskon malzemenin nem alma özelliğiyle Bambi tasarımcıları tarafından tasarlanan Diamond yatak, kullanıcısını rahat ve kaliteli bir uykuyla buluşturuyor. Elyafın narin ve düzgün eğirme özelliğiyle yumuşak bir dokunma hissi elde edilmesine olanak sağlayan Diamond, kullanıcısının vücuduna rahatsızlık vermeyerek kaygan ve ten ile uyumlu yapısı ile uyku kalitesini artırıyor.

Kullanıcısını hoş, zarif ve rahat bir uyku deneyimiyle buluşturan Diamond, nem alma özelliğiyle pamuklar içinde bir uykunun kapılarını aralıyor. Vücuda rahatsızlık vermeyen, kaygan ve ten ile uyumlu yapısıyla da beğeni toplayan Diamond, birbirinden bağımsız torbalar içinde paketlenen yaylardan oluşan paket yay sistemi ile üretiliyor. Bu sistem sayesinde vücudun farklı ağırlık noktaları ayrı ayrı desteklenerek, kullanıcı üst düzey uyku deneyimiyle buluşturuluyor.

Omurga şeklinin doğru pozisyonda kalması için son teknolojiyi tasarımına kodlayan Diamond, bölgeli kullanımla vücut- baş-ayak kısımlarında farklı sertlik, vücut ortası (basen) kısmında farklı sertlik sağlıyor. Aynı zamanda HyperSoft sünger ile doğal, kaliteli ve sağlıklı bir uykunun yolunu açan model, kapitonede kullanılan bu sünger ile tene yumuşak bir temas ve kadifemsi bir dokunma hissi sağlıyor.