HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Özgür ve Akdenizli bir tasarım

İstikbal; Barcelona adını verdiği serisinde yaşam alanlarına Akdeniz’in hür, sakin ve güçlü karakterini taşıyor. Modele hakim olan beyazın etkisi dikkat çekiyor. Mobilyalarda ise beyaz lake ve cevizin uyumu ile farklı bir şıklık yakalanmış.

Barcelona konsepti, genel çizgileri ile estetik ve yalın bir model olarak ilgi görüyor. Yemek odası uygulamasında lake bölümlere uygulanan beyaz renk, modelin karakteristik özelliğini vurguluyor. Şık bir ceviz tonu ile kombine edilen bu renk, Akdeniz ruhunu temsil eden güçlü unsurlardan biri konumunda. Modelin kullanışlı ve geniş parçaları, LED aydınlatmaları, içerdiği işlevsellik ve çekmece/kapak bölümlerindeki özel stoplama mekanizmaları dikkat çekici.

ARCELONA_YEMEK_ODAS

Barcelona’nın koltuk takımı da konseptin karakteristik özelliklerini bünyesinde topluyor. Ferah ve aydınlık salonlar yaratmayı hedefleyen tasarımda yine beyaz ve cevizin birlikteliği öne çıkıyor. Modern ve şık yapısı ile göze çarpan ünitelerde ekstra konfor sağlayan minderler ve sırt kısmı sayesinde sunulan oturma rahatlığı da özel olarak tasarlanmış.

BARCELONA_BEYAZ_KOL_

Konseptin yatak odası versiyonu, Barcelona’nın genel işlevsellik ve dayanıklılık kriterlerinin altını çiziyor. Aynı zamanda estetik açıdan da oldukça güçlü bir görsellik sunuyor. Gardırop ve karyola gibi merkez modüller, mekandan beklenen her türlü etkinin ve görevin yerine getirildiğini ispatlar şekilde dizayn edilmiş.

BARCELONA_YATAK