HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Ödüllü tasarımlarla şekillenen mekanlar

Banyoları elit ve konforlu tasarımlarla buluşturan Duravit, dünyanın çeşitli prestijli tasarım ödüllerinin de sahibi olan geniş bir koleksiyonu beğeniye sunuyor. Markanın ödüllerine eklenen Iconic Award; DuraStyle ve Happy D 2 serilerinin başarısının da altını bir kere daha çizmiş oluyor.

+DuraStyle_01

DuraStyle_02DuraStyle’ın banyo ürün yelpazesi, katıldığı ilk uluslararası yarışmada, mimari ve tasarımın etkileşimi sayesinde Iconic Ödülü’nü kazandı. Çok sayıda üstün kaliteli tasarım başvurusu alan ve Alman Tasarım Konseyi tarafından düzenlenen disiplinlerarası yarışma, yüksek standartları ile biliniyor. DuraStyle’ın bütünleyici felsefesi, ödülü kazanmasında önemli rol oynamış. Bir sistem olarak DuraStyle; tasarımcılar, mimarlar, iç mimarlar ve üreticilerin el ele çalışarak tüm gereksinim ve uygulamaları en iyi şekilde karşılayabilecek, modern ihtiyaçlara uyumlu, sürdürülebilir bir banyo programı olarak tanımlanıyor.

Duravit’in Happy D.2 serisi de jüriden puan toplayarak ayrı bir Iconic Ödülü’nün sahibi oldu. Bu seri, feminen ve şık olmanın yanı sıra başarılı ve ikonik Happy D. ürün yelpazesini takip ediyor. Markanın kendine has karakteri, daha fazla ustalık ve açıklıkla yeniden yorumlanmış. Happy D.2 aynı zamanda oldukça pratik ve ilgi çekici teknik özellikler barındırıyor.