HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Odalar rengarenk

Sınırsız renk seçenekleri ile evleri bireysel dünyalarla buluşturan DYO, 2015 renk kartelasında her odaya özel çözümler ve öneriler sunuyor. Markanın zengin seçenekleri, yaşam alanlarında karakteristik izler yaratmanıza olanak veriyor.
Dyo-Gorsel-4

DYO; ev içindeki hayatın daha huzurlu ve keyifli geçmesi, ayrıca kişiye özel beğenilerle buluşturulabilmesi için oldukça çeşitli bir yelpaze ile 2015 yılına merhaba dedi. Markanın evin tüm odaları için geliştirdiği farklı alternatifler, bu odaların işlev ve amaçlarına da uygun şekilde destek oluyor. Salon ve oturma odalarında geçirilen zamanın fazlalığı ve keyifli sohbetlerin mekânı olmalarından dolayı, dikkat dağıtıcı renklerden kaçınılması gerekiyor. Açık ve soft tonlu renkler yanında, güven hissi uyandıran yeşilin açıktan koyuya uzanan tonları önerilerin başında geliyor. Son yıllarda kahverengi, hardal sarısı, bordo kırmızı, lacivert gibi koyu renkler de çok gözde. Markanın mekan için bir başka önerisi de Marsala… Yemek ve sohbetin birleştiği yemek odasında mutlu ve sıcak bir atmosfer yaratmak için yeşil ve sarı gibi renkler ise oldukça ideal.

Yatak odasında; pembe ve lilanın açık tonları gibi huzur veren, iyileştirici ve uykuya dalmanızı kolaylaştıran yumuşak renkler öneriliyor. Mor tonlarını ise tamamlayıcı rengi sarı ile dengeleyerek kullanabiliyorsunuz. Mutfak için yaratıcılığın da dozunu artıran iddialı renkler olan kırmızı ve turuncu; bebek ve çocuk odalarında kırmızı, turuncu ve sarı; genç odalarında ise mavinin açık tonları ya da yine mor ile sarının dengeli kullanımı öneriliyor.

Dyo+Yesil+Mekan+Gorseli Dyojen+Kartela-ilk+adimlar