HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Nolte yeni koleksiyonu ile mekanları yeniden yorumluyor

Mutfak alanındaki son tasarımlarını Living Kitchen 2013 Fuarı’nda dünyaya duyuran Nolte, “kalite her şeyden önce gelir” mottosu ile çalışmalarını sürdürüyor. Markanın bu yılki tasarımlarında da değişen zevkler ve beğenilerle birlikte gelişen teknolojinin hayata yansımaları üzerinde duruluyor. Mutfağı her geçen gün daha da fonksiyonel bir yaşam alanı olarak kurgulayan marka, yılın trendlerini de modellerine başarıyla entegre etmiş.

NK1982

Nolte; Nolte Küchen, Nolte Möbel, Express Küchen, Express Möbel ve CS Schmal markaları ile katıldığı Living Kitchen 2013 Fuarı’nda tüketicisine yeni sezonda izleyeceği tasarım çizgisi ve üretim anlayışı ile ilgili bilgiler verdi. Markanın sezona bakış açısı ve ürünlerin Türkiye pazarına yansımaları hakkında bilgi aldığımız Nolte Türkiye Genel Müdürü Sebahattin Gürel; yeni yılda pazara birçok yenilik sunduklarını ve yeniliklerin fuarda yoğun ilgi gördüğünü ifade etti. Gürel şu açıklamayı yaptı:

“Nolte olarak biz her yıl ürün gamımızı sektör trendlerine göre mutlaka yenileriz. 2013 yılının yeniliklerinin sergilendiği bu fuarda Nolte Küchen’in tüm çalışmaları büyük beğeni topladı. Çok tercih edilen lake kapaklar ve klasik kapaklar da dahil olmak üzere Nolte Küchen ürün gamına 21 adet yeni kapak eklendi. Bu yeni modeller arasında canlı renk yelpazesine sahip Lux, kulpsuz kullanılan Alpha Lack, özellikle Türk bayrağı kırmızısı renginde üretilen kapak ve doğal ahşap görünümlü Nature serileri öne çıktı. Mutfakların alt ve üst dolaplarında yeni sürgülü kapak uygulaması ile dar mekanlarda daha geniş hareket alanı sağlıyor, üst dolaplara entegre edilen spotlarla da görüntü bütünlüğü oluşturuyoruz. Bir diğer yeniliğimiz olan baskılı cam ara panellerimizi de aydınlatmalı olarak uygulamaya başladık.”