HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Nishart, sanatı ve sanatçıyı mekanlarla buluşturuyor

Yaşadığınız evi ya da işyerinizi sıradanlıktan kurtarmak mı istiyorsunuz? Bunu başarmak için başvuracağınız yollardan biri de özel tasarım sanatsal duvar kağıtlarından geçiyor. Nishart’ın benzersiz çalışmalarıyla mekanlarınıza ayrıcalıklı ve elit bir atmosfer katabilir, aynı zamanda duvarlarınızı birbirinden değerli sanatçıların tablolarıyla süsleyebilirsiniz.

Nishdecor-Designer---Forrest-Delusion

Zamanın en değerli kavram haline geldiği günümüzde showroom, galeri, sergi gibi mekanları ziyaret ederek sanatçıların ve tasarımcıların çalışmalarını görmek her an mümkün olmuyor. Yenilenmiş www.nishart.com sitesi ile Nishdecor; yaptığı işlerle dünya çapında beğeni toplayan ressam, fotoğraf sanatçısı, tasarımcı gibi özel yetenekleri bir araya getirerek, Internet üzerinden eserlerine ulaşmanıza fırsat sağlıyor.

NishArt---Tablo-Nilgün-Okay

Nishart.com aynı zamanda sanatçıların da buluşma noktalarından biri… Eserlerini sektör profesyonelleri ve son kullanıcılar ile buluşturmak isteyen ressamlar, tasarımcılar; değerlendirilmek üzere siteye çalışmalarından örnekler yükleyebiliyor. Geniş bir koleksiyon ile sunulan bu farklı tasarımlar ev, ofis, cafe, restaurant, otel gibi birçok yaşam alanında sıradışı bir çizgi oluşturmayı başarıyor.

Nishdecor-Designer---Gece-Vapuru