HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Nevresimlere bahar geldi

Mevsimsel dönüşümü ev içinde en etkin şekilde anlatan ürünlerin başında nevresimler geliyor. Renk ve desenlerin, sundukları geniş sergileme gücü ile belki de en çok yakıştığı bu nevresim takımları, son teknolojiyi ve tasarım gücünü arkasına alan güçlü markaların elinde inanılmaz bir görsel şölene ev sahipliği yapıyor. Bu sezon yatak odalarını süsleyecek nevresim takımlarından bazılarını sizin için sayfalarımıza taşıdık.

Yataş’ta trendlerin hakimiyeti sürüyor
Yataş, nevresim koleksiyonunda sezonun trendlerini yorumluyor. %100 pamuklu kumaştan üretilen modellerde tek kişilik, çift kişilik ve king size ölçüler bulunuyor. Yüksek baskı kaliteleri sayesinde uzun ömürlü ve solmaz özellikler sergileyen modeller klasikten moderne dek birçok beğeniyi karşılıyor.

Cottonbox, değişimi yatak odasından başlatıyor
Geniş bir koleksiyon ile tüketicisine seslenen Cottonbox’ın denizi ve dinginliği yansıtan Trella nevresim takımı, bu çalışmalar içinde öne çıkanlardan sadece biri. Model, kullanıcısını deniz kenarında bir yolculuğa çıkarıyor ve soft renkleriyle modern dekorasyonda bütünlük sağlıyor. Turkuaz üzerinde bej ve grinin rahatlatıcı etkisi ile yumuşak bir görünüm yaratan tasarım, ranforce kumaşın rahatlatıcı etkisini sunuyor.

Linens’te yine tematik yaklaşımlar
Linens, 2013 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu’nu tanıttı. Markanın bu sezonda da üzerinde durduğu farklı temalar bulunuyor. Elegant Twist, Maritime Energy, Sweet Swish ve Mysterious Match olarak adlandırılan bu temalarda; farklı beğenileri karşılayan farklı kavramlardan yola çıkılmış. Koleksiyon, kentli modernizmden oryantal ve barok tarza dek uzayan geniş bir aralığa sesleniyor.

Chakra’nın bahar heyecanı
Chakra bu sezonda yenilenmeyi ve pozitif enerjiyi çıkış noktası alan bir koleksiyon hazırladı. Hem baharı hem de Yaz aylarının sıcaklığını neşeli bir anlatım ile nevresim takımlarına aktaran marka; renk paletinde şeftali, pembe, buz mavisi, gri, beyaz, ekru ve doğal keten tonlarının üzerinde duruyor.

Sarev’in büyüleyici renkleri
Sarev, yeni sezona desenlerindeki vurgular ve etkileyici renk seçimleri ile ağırlığını koyuyor. Pamuklu dokumalar; beyaz fonların üzerindeki bu göz alıcı renklerle tanımlanarak, iç mekana tazeliği ve canlılığı taşıyor. Yatak odalarının görsel bir şölen ile donatılmasına olanak veren özgün çalışmalar, hayatın incelikli yanlarına zarif göndermeler yapıyor.

Uyurken Mood’unuz değişecek
Eke Home tarafından hazırlanan Mood nevresim takımı, bambu ve saf pamuğun büyüleyici buluşması ile hayata geçirilmiş. Bambunun anti-bakteriyel özelliği ile steril, hava geçirgenliği ile de nefes alan bir model olan Mood %70 bambu, %30 pamuktan oluşuyor. Modelin zarif çizgileri estetik beklentiyi karşılıyor.

Luoca Patisca ile “tatlı rüyalar”
Luoca Patisca’’nın yastıklarındaki “sweet dreams” yazısıyla tatlı rüyalara davet eden Festa nevresim takımı, yazın enerjik havasında yatak odalarına uyum sağlayacak bir tasarım dili kullanıyor. Markanın %100 pamuk maxiforce kumaştan ürettiği takımlar, yüksek hava geçirgenliği sayesinde rahat bir uyku geçirmeyi sağlıyor ve anti alerjik yapısı ile beğeni topluyor.

Nevresimlere bahar geldi