HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Müzik her yerde!

Yaz aylarında hayatı evin dışına taşıyoruz. Çevremizdeki doğa ve seçtiğimiz her şey ruhumuz beslesin istiyoruz. Peki ya müzik? Evin dışına çıktığımızda, dilediğimiz müziği dilediğimiz kalitede dinlemekten vazgeçmemiz mi gerekiyor? Bu konuda çalışmalar yapan markalardan biri olan Bose; son derece estetik tasarımlarla, müziği sürekli yanımızda tutmanın farklı yollarını bulmuş. Gelin birlikte inceleyelim:

251-hoparlo¦êrlerin

Bose 251
Markanın ürün gamındaki en güçlü dış mekan hoparlörü olarak dikkat çekiyor. Estetik açıdan iki ayrı renk ile güçlendirilmiş: Beyaz ve siyah… Sadece karadaki dış mekanlar için değil, tekneler için de etkin çözümler sunabiliyor.

FreeSpace 51
Bahçe içinde kaybolan, yeşil, mantar görünümlü bu hoparlörler, dış mekanda yağmur, kar, güneş gibi tüm hava koşullarına karşı dayanıklı üretilmiş. Bu sayede 365 gün dışarıda kalabiliyor. Yüksek performansı, müziğin dış gürültüler yüzünden etkisini kaybetmesine izin vermiyor. Sıradışı ve şık bir tasarım…

FreeSpace-51

SoundLink-Bluetooth-mobil

SoundLink Bluetooth mobil hoparlör II
Yerleşik bir ses sistemi kurma masrafı ve zahmeti ile uğraşmak istemeyenler için, Bose üç ayrı ürün öneriyor. Bunlardan ilki olan SoundLink Bluetooth, Bluetooth özelliği olan her türlü cihazdan yayın yapabiliyor. İster telefondan, ister tabletten, ister bilgisayardan… Pilli olduğu için taşınabilir bir alet olan ürün, evin içinde ya da dışında kullanılabiliyor.

SoundDock-Portable

SoundDock Portable dijital müzik sistemi
Bose, bu ürünü ile iPod ve iPhone’undan müzik dinlemeyi tercih edenlere ideal bir çözüm sunuyor. iPod/iPhone’unuzu yuvaya oturttuktan sonra hem cihazı şarj ediyor hem de müzik çalmaya devam ediyor. SoundDock ailesinin taşınabilir bir üyesi olarak tasarlanmış.

Soundlink-Air

SoundLink Air
Mobil hoparlör alanındaki tasarımlardan biri olan Sound Link Air, Apple ürünleri ile kullanılmak üzere tasarlanmış ve Airplay teknolojisini kullanıyor. Modelin ses gücü SoundDock seviyesinde. Her Airplay ürününde olduğu gibi, bu üründe de kablosuz bağlanmak için bir wi-fi ağına ihtiyacınız olacak. Fakat dilerseniz bir Aux kablosu ile de bağlanabiliyorsunuz.

Müzik her yerde!