HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfakta yenilikler bitmiyor

Giderek daha da neşeli, eğlenceli bir hale gelen mutfak hayatı, aynı zamanda sıradışı tasarımlarla ve estetiğin işlevsellikle buluştuğu modellerle çeşitlenmeye devam ediyor. Cesur formlar ve çizgiler, iddialı renkler ve desenlerle buluşuyor. Tüm bunları arkasına alan son teknolojinin gücü ise pratik, zaman kazandıran, keyifli bir mutfak yaşamının ana hatlarını belirliyor. İşte bu alandaki son yeniliklerden bazıları:

Bobble Türkiye’de
Ünlü tasarımcı Karim Rashid’in çizgileri ile hayat bulan Bobble ürünleri; içerken suyu filtreleyen rengarenk filtreleri, çeşitli yan ürünleri ile güvenilir ve sağlıklı suya ulaşmayı kolaylaştırıyor.

BergHOFF’un Auriga çelik tencereleri
Auriga serisi; gövdesi ile kontrast oluşturan, kolay tutuş sağlayan siyah veya beyaz kulpları ile şık bir tasarım. Çelik formu ile sağlıklı yemekler pişirmeye olanak veriyor.

Emsan’dan Mürdüm Bianca
Emsan Mürdüm Bianca tencere seti, özel krem yanmaz yapışmaz yüzeyiyle sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamayı sağlıyor. Ürün çizilmeleri en aza indiren yapısı ile de beğeni topluyor.

Karaca’dan yeni kahvaltı seti
Çiçek ve kelebek desenleri ile estetize edilen Karsandra serisi 26 parçadan oluşuyor. Altışar adet servis tabağı, çay fincanı, fincan tabağına ek olarak 4 adet kahvaltı tabağı, 2 adet zeytinlik, birer adet de tuzluk ve biberlik bulunuyor.

Arzum’dan Mete Mordağ yorumu rende
Arzum, Mete Mordağ tasarımı Rendy adlı rendeyi satışa sundu. Model özel kanat detayı sayesinde farklı tencere, tabak, çanak gibi farklı büyüklükteki kaplara rahatlıkla takılabiliyor.

Wenger’in şık bıçakları
Yüksek kalite, tutuş güvenliği, yormayan ergonomik tasarım; Wenger-Forged Dövme serisinde birarada bulunuyor. Keskinliği,el yormayan tasarımı ve antibakteriyel sap kaplaması; modelin özellikleri arasında.

Rooms’ta Narumi porselen takımları
Rooms; zarif Narumi marka porselen takımları arasında, bu sezon sınırlı sayıda üretilen yemek takımları koleksiyonlarına da yer verdi. Setler halinde tasarlanan özel porselen yemek takımları, desenli ve düz seçeneklerde çalışılmış.

Güral’da romantik beyaz
Beyazın asaleti ile porselenin ihtişamlı dokusu Güral Porselen’nin 86 parçalık yeni tasarımında buluştu. Markanın GRL adlı bu modeli, masalarda ayrıcalıklı atmosfer oluşturmak isteyenlere sesleniyor.

Papia’da bahar coşkusu
Papia, Decor Peçete serisinin Dantel ve English Style isimli çeşitleri ile mevsimin tüm enerjisini ve sıcaklığını sofralara taşıyor. Şık desenler sofralara zarafet katıyor.

NG Kütahya Porselen’den Defne Koz tasarımı
NG Kütahya Porselen, Gurme adını verdiği koleksiyonunda ünlü tasarımcı Defne Koz ile çalıştı. Koleksiyonda Ala, Onda ve Plano serileri yer alıyor.

Paşabahçe’de Latif Demirci imzası
Paşabahçe Mağazaları, özel koleksiyonu “İmza”yı yeni ürünlerle genişletti. Alev Ebuzziya, Aydın Boysan, Behiç Ak ve Selçuk Demirel gibi sanatçıların tasarımları arasına ünlü karikatürist Latif Demirci de katıldı.

Porselen Sepeti’nde San Marco dönemi
San Marco yemek takımlarını koleksiyonuna alan Porselen Sepeti; sadeliğin etkileyici dünyasını sofralara taşıyor. Modeller zarif kenar desenleriyle dikkat çekiyor. Serinin krem ve yeşil renkli çeşitleri de bulunuyor.

Porland’dan Atatürk imzalı kahve fincanı
Kahve keyfini farklı bir boyutta değerlendiren Porland, Atatürk imzalı kahve fincanları ile de beğeni topluyor. Model, zarif ve sade formu ile beğeni topluyor.

Kesim işleri Victorinox’un ellerinde
Victorinox; yeni seri et bıçağı Swiss Classic ile hayatı kolaylaştırıyor. Swiss Classic biftek bıçağı ile etleri istenen kalınlıkta ve deforme etmeden kesmek mümkün oluyor.

Tantitoni’den TVS Bianca serisi
Tantitoni mağazalarında yer alan ünlü İtalyan markası TVS, birbirinden şık ve kullanışlı tava- tencerelerden meydana gelen Bianca serisi ile mutfaklara farklı bir hava yaratmayı hedefliyor.

Q Too’dan Triton
Triton serisi her türlü porsiyon için kombine edilebilen, çok amaçlı kullanımı ile pratik bir ürün olarak dikkat çekiyor. Q Too koleksiyonunda yer alan ürün, cam kısmı ile servis imkanı sağlarken, ahşap grit kısmıyla ekmek servisi ve kesimine olanak veriyor.