HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfakta sınırsız yaşam alanları

Mutfakların yaşam alanı kimliğine ve kullanıcısı ile etkileşimine farklı bakış açıları sunmayı hedefleyen Intema; günümüz insanının beklentilerine özgün yanıtlar üreten çözümler üzerine yoğunlaşıyor.

İntema, Molta&Solido modeli ile beğeni topluyor. Ahşap dokusu, çağdaş çizgileri, işlevsel kullanım alanları ve pastel renk seçenekleriyle huzur veren bir mutfak olarak öne çıkıyor.

Estetik algısı zıtları birleştirmek olan Molta, doğal ahşap kaplaması ile klasiğin değerini modern bir platforma taşıyor. Düz renkli diğer modeller ile etkileyici bir kombin yapmanıza olanak sağlarken, aynı zamanda mutfakta güçlü bir estetik de yakalıyor.

Solido, parlak akrilik kapaklar ve pastel renk seçenekleri ile bir mutfakta aranan sakinliği ve huzuru yansıtıyor, keyifle vakit geçirilen bir alan haline getiriyor. İster tek ister çift kenar bandı renk alternatifleriyle de detaylara daha fazla önem veriliyor.

İntema Yaşam’ın kirala&pişir mutfak konsepti içerisinde, satın almadan deneme fırsatı sunan ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken Baz:Biz mutfak, kullanıcıların alışkanlık ve ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceği, özgür ve esnek tasarımıyla rahatça hareket edebileceği sınırsız bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor.

Şule Koç tarafından İntema için tasarlanan Baz:Biz mutfak, yaratıcılığı ortaya çıkaran bir deneyim alanı olarak yorumlandı. Dönüşüme, etkileşime, kişiselleştirmeye açık modülleriyle tüm kullanıcıları harekete dahil ediyor, mutfağı hem üretim hem de paylaşım merkezi haline getiriyor. 2017 Design Turkey Endüstriyel Tasarım Yarışması’nda Üstün Tasarım Ödülü alan model; birlikte üretmeye, farklı ve yeni olanı denemeye teşvik ediyor. Yer değiştirebilen yapıya sahip mobil kiler dolabı ihtiyaç duyulan her an yanınızda yer alıyor. Masa ve tezgâhla uyumlu kanallara yerleştirebilen magnetli aksesuarlar mutfaktaki işlemlerinizde kolaylık sağlıyor. Üst dolaplarda bulunan hareketli raflar ise istediğiniz gibi düzenlenebiliyor. 360 derecelik masa tasarımı ve duble eviye ile sensörlü aydınlatmalar da dikkat çekiyor.