HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfakta deneyimli bir İtalyan

Cesar Cucine; modern tasarımları ile dikkat çeken Kora ve Kalea adlı tasarımlarını İtaldeko aracılığı ile Türkiye’de beğeniye sundu. Marka; cevizin damarlı yüzey dokusunu brüt beton, mermer ve corian gibi farklı malzemelerle kombinliyor. Cam, lake ve metalik yüzeyler, farklı renklerde raf sistemleri, mutfak kültürüne eklektik, etkileyici ve yeni bir anlayış getiriyor.

+mutfak-I˙tald

Kora serisi; Cesar Cucine’in sofistike ve görsel açıdan zengin bir mekan oluşturma isteğinin tam karşılığı olarak hayat buluyor. Model, mutfağın sadece fonksiyonel olmaktan kurtulup, evin ve ev yaşantısının odak noktası, aile bireylerinin sosyal iletişim merkezi haline dönüştürülmesi gibi ana hedeflere de sahip. Beyaz ve kontrast renklerle yakalanan uyum ise oldukça etkileyici bir estetik bakış açısını beraberinde getiriyor.

KORA-mutfak-I˙talde

Kalea serisi ise daha çok kural tanımayan ve farklılaşmayı seven tasarım tutkunlarına sesleniyor. En büyükten en küçüğe, her boyutta mutfak için düz, yarımadalı ve adalı olarak tasarlanabiliyor. Modelin formu ve yapısal özellikleri her türlü planlamaya uygun modülasyonun oluşturulması ile daha da çözüm odaklı bir hale getirilmiş. Dekoratif seçenekleri bünyesinde barındırıyor olması da kullanıcısının beklentilerini fazlası ile karşılıyor. Mutfağın yine bir yaşam merkezi olarak görüldüğü ve öyle yorumlandığı Kalea; modern, yalın ve elit bir ambiyans sunuyor.