HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfağınızda akıllı çözümler

Mutfak mobilyası için tasarım anlayışı bir süredir mutfak mekanının çok fonksiyonlu olmasıyla birlikte değişim geçirdi. Mutfaklar sadece yemeğin hazırlandığı bir yer olmaktan çıkıp, dostların ağırlandığı, insanların birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı, uzun sohbetlerin yapıldığı yaşam alanlarına dönüştü. Bu alanı ayrıcalıklı kılan markalardan biri olan Lineadecor, mutfakta geçirilen zamanın artmasıyla birlikte, kullanıcılarına işlerini kolaylaştıracak ve hayat standartlarını yükseltecek yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor.

Tezgah üzeri aksesuarlar

Tezgah üzeri aksesuarlar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz malzemelere hızlı ve pratik bir şekilde ulaşırken, kayıp alanları da değerlendirebilirsiniz. Ocak ve eviyenin arkasına, tezgah üzerine yerleştirebileceğiniz Lineadecor tezgah üstü aksesuarları, lezzetli yemekler hazırlarken aradığınız her şeyin elinizin altında olmasını sağlıyor.

Akıllı hacimler

Markanın tasarımlarında yer alan 73 cm derinliğindeki çekmece ve alt dolaplar, mutfakların artık çok daha hacimli olmasını sağlıyor. Yer kaybı olmadan, düzenli ve geniş çalışma alanlarıyla kullanım kolaylığı elde edilirken, tavana kadar yükselebilen boy dolaplarla mutfaklardaki depolama kapasitesi de artıyor.

LED aydınlatmalar

Mutfaklarda tezgah yüzeyinin aydınlık olması, burada geçirilen zaman için oldukça önemli bir unsur. Lineadecor’un modellerinde uyguladığı şık ve sade LED’lerin ana hedefi sadece “ aydınlatmak” olarak belirlenmiş. Yalın tasarımlı ve çevreci LED aydınlatmalar gün ışığına en yakın rengi verirken, enerji tasarrufu da sağlamayı ihmal etmiyor.

Otomatik açılan kapaklar

Özel tasarlanmış otomatik açılımlı üst dolap mekanizmaları, ergonomik ve pratik bir kullanım sunuyor. Kapakları tek bir düğme ile açıp kapatmak, hızlı olduğu kadar dinamik bir çözüm de oluşturuyor.

Mutfağınızda akıllı çözümler