HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfağın her santimini değerlendiren çözümler

Alanında dünyanın önde gelen uzman markaları arasında gösterilen Nolte; günümüzde ev yaşamının giderek daha çözüm odaklı ve daha hızlı yaşandığı bir çağın gereklerini mutfaklara taşımayı sürdürüyor. Mutfağın alanı ne olursa olsun, tamamını gerçek mutfak kimliği içinde değerlendirmeyi ve kullanıcısına çözüm sunan bir mekan oluşturmayı hedefleyen kuruluş, şaşırtıcı bir üslup ile karşımıza çıkıyor.

NK4502

NK1994Mutfakta aradığınız her şeyi bulun

Günümüzde mutfakların yaşam alanı olarak değerlendiriliyor oluşu, daima düzenli ve derli toplu görünmelerini gerektiriyor. Ayrıca kadınlar, mutfakta vakit geçirirken aradıklarına da bir çırpıda ve kolayca ulaşmak istiyor. İşte bu ihtiyaçlardan yola çıkan Nolte, büyük beğeni toplayan pratik ve estetik çekmece ve dolap sistemlerini hayata geçirdi. Mükemmel planlanmış sürgülü kasalar ve çekmeceler, iç düzenlemeler ve detaylar, mutfağın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyor. Değişik genişlik ve derinlikteki çekmeceli dolaplar, mekanı en verimli şekle sokmayı başarıyor.

NK1972Mutfakta karmaşa sona eriyor

Nolte mutfakların ComfortLine sürgülü kasa ve çekmece sistemi, boşa harcanan depolama alanlarını ve ağırlık sorununu ortadan kaldırıyor. ComfortLine düzenleme sistemi sayesinde çatal, bıçak ve porselen takımları ya da tencereleri yerleştirmek çok kolaylaşıyor. Tam kapasite ile dolu olduğunda bile iç düzenlemesi sayesinde karmaşaya izin vermiyor. Aynı zamanda çekmecelerin yerini değiştirme, ayarlama yapma, yenilerini ekleme imkanı da bulunuyor.

NK2024Detaylarla gelen şıklık

Nolte mutfak tasarımlarında detaylar, kusursuz çözüm arayışını tamamlayan en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Çekmecelerin 80 kiloya kadar taşıma kapasitesi, içecek kasalarının bile mutfakta kendine yer bulmasını sağlıyor. SilentComfort teknolojisiyle dolap ve çekmeceler, son derece sessiz bir şekilde kapanıyor. Kulpsuz mutfak mobilyalarında bulunan it-aç teknolojisi ise markanın çekmece ve dolaplarda sunduğu bir başka özellik…