HOME SHOWROOM | Türkiye’nin en kapsamlı ev yaşam portalı…

Mutfağa yalın ve incelikli dokunuşlar

Lineadecor; çağdaş mutfaklar için farklı akımların izlerini taşıyan birçok mutfak modeli ile tüketicisinin beğenisini karşılamaya devam ediyor. Markanın özgün, nitelikli ve kaliteye odaklı üretim anlayışı, koleksiyonlarda sıradışı tasarım çizgileri, özenle düşünülmüş detaylar ve bireyi özel hissettiren estetik vurgularla kendisini gösteriyor.

Asil yalınlık, dingin ihtişam: Talia
Talia, klasik çizgilerden vazgeçememiş bir modernizmi simgeliyor. Parlak ve mat polimerik laminat kapaklardaki klasik form ve detaylar modern bir çizgide yeniden yorumlanıyor. Altın rengi kulplarıyla geçmişin ihtişamlı yaşantısından izler taşıyan tasarım, krom rengi kulp alternatifiyle mutfaklara ayrı bir yalınlık katıyor. Beyaz, vanilya, sütlü kahve, meşe ve ceviz renkleriyle mat bir görünüm sergileyen Talia, parlaklıktan vazgeçemeyenlere beyaz, sütlü kahve ve vanilya renk seçeneklerini sunuyor.

+Lineadecor-Talia-modeli

Seçkin mekanlar için yaratıldı: Mona
Mona, özel dizayn edilmiş kapak formu ile oldukça gösterişli bir görselliğe sahip. Mutfağın prestijli ve şık olmasını arzulayanlar için hayata geçirilen modelin her parçası ince ahşap el işçiliği ile bezenmiş. Hem klasik hem modern bir görüntü sergileyebildiğinden farklı zevklere de hitap edebiliyor. Bu çok özgün modelde 31 farklı renkte parlak veya mat lake uygulaması bulunuyor.

Lineadecor-Mona-

Doğallığın keyfini yaşayın: Hera
Lineadecor, doğal yaşam felsefesini nostaljik bir görünümle birleştirerek mutfağında da yaşamak isteyenlere Hera ile özgün bir tasarım sunuyor. Doğal malzemelerden yapılmış aksesuarları ve dolap içlerine yerleştirilen mekanizmalarıyla Hera, estetik değerinin yanında tüm güncel beklentileri de karşılayan bir çalışma. Markanın modern teknolojisi ve kalite anlayışı, Hera’nın kendine has detaylarında özenli bir el işçiliğiyle birleşiyor. Hem somon hem de fildişi renk seçeneğiyle doğallık, saflık ve temizlik duygusu daha da öne çıkarılmış. Kapaklarındaki düşey çizgileri, klasik desenli camları, kafesli çekmeceleri ve tasarımını tamamlayan aksesuarlarıyla Hera, klasik formun şık bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Lineadecor-Hera-1